Sancaktepe Eyüp Sultan Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Eyüp Sultan su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak noktasal tespit yaparak kırmadan dökmeden cihazlı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Sancaktepe semtine servisimiz mevcuttur.

Eyüp Sultan Su Kaçağı Fiyatları

Sancaktepe Eyüp Sultan su kaçağı tespiti koku yapan atık su giderini kırmadan bulma işlemi yapmaktadır. Tuvalet giderlerinden gelen kötü lağım kokuları yaşam kalitenizi düşürebilir. Sifon sistemini aşan atık sular koku yayabilir. Tuvalet pimaşında su sızıntısı problemi de hava ile teması anında kokuyu belirgin şekilde hissetmenizi sağlar. Özel atık giderleri için detektör, kameralı tarama sistemleri ve diğer koku tespit yöntemleri ile problemleri saptayıp bazen kimyasal kapatıcılar, bazense sınırlı tadilat ile sorunu düzelttiğimizi biliyor musunuz? Sancaktepe Eyüp Sultan su kaçağı tespiti sıcak soğuk su sızıntısını kırmadan bulma işlemleri yürütmektedir. Musluk, bataryanın kapalı olması ve su vanasının sürekli dönmesi suyun kullanılmaya devam ettiğinin belirtisidir. Bazen binanın, evin duvarlarından gelen su sesleri karşınıza çıkar. Islaklık olur veya olmaz ama o alanda ses detektör taraması ile biz sızdıran boruları bulabiliriz. Kaliteli cihaz kullanıyoruz ve teyitler birkaç aşamalı yapılmaktadır. Deneyimli personelimiz ayrıca sıcak su kaçaklarını kırmadan bulan termal kamera cihazı ile kombi, sıcak su borusu kaçakları ısıya hassas duyarlı olan bu cihaz ile bulabilir. Yine tadilat olmadan araştırma birimleri olup, sınırlı bölgeyi kapsayacak tadilat ve kırılacak duvarda da onarım başlatabilen ekiplerimiz ile temiz ve garantili bir çalışmayı sizlere sunmaktayız.

Sancaktepe Eyüp Sultan su kaçağı tespiti alt daireye su kaçağını bulan firmadır. İstanbul kameralı su kaçağı tespiti yapan su kaçağı cihazları sistemlerini kullanarak taramalar gerçekleştirebilir. Gider içi kılavuz kamera ile alt daireye akan atık suları bulmak için pimaş borularda araştırma yapabiliriz. Komşunun dairesinden su sızıyor nasıl bulunur onarılır ve daha nice sorunlarda birkaç tane farklı kaliteli cihaz kullanarak taramaları yaparak sorunları çözmemize ne dersiniz?

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA