Kavacık Su Kaçağı Tespiti 49 ₺ 0216 612 55 90

Kavacık su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda kırmadan robotla su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri verilmektedir. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası Beykoz şubemiz Kavacık bölgesine aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Kavacık Robotla Cihazla Su Kaçağı Bulma

Kavacık su kaçağı bulma şikayetlerinizi minimuma indirecek teknikleri çok iyi kullanmaktadır. Üst komşunuzla sıklıkla tavandaki su birikintileri sorunu veya damlama gibi vakalara çözüm bulamadınız mı? Veyahut su kaçağı bulan firmalar arasında pek verim alamadığınız tercihler mi yaptınız? O halde bizdeki su kaçağı tamiri tekniklerimizi okumak ister misiniz? Beykoz Kavacık su kaçağı tespiti olarak asla vakit geciktirmeden ve ihmale gelmeden en ince teferruatı ile inceleme yapılmasından yanayız. Elektrikli su kaçağını bulan cihazlardan bir tanesi eskiye metal borudaki pas etkisini kızıl ötesi sinyal ile gösteren termal cihazdır ve en ufak bir hasar maliyeti yoktur. Diğeri ise peteklere dair suyun sızması gibi durumlara yönelik kimyasal kullanılmasıdır. Su eksiltme ve petek soğuması gibi problemleri bilirsiniz ve kombide bazı belirtileri sinyal olarak gelir. İşte biz tam olarak su kaçağı bulan tesisatçı olarak kimyasalları verimli bir petek içi bakımından sonra gönderiyoruz ve sızan neresi ise 24 saate kalmadan o etkisi tamamen durmaya başlıyor.

Kavacık su kaçağı tespiti yetkilileri mutlaka kameralı su kaçağı tespiti gibi faktörleri tercih eden firmaları denemenizden yanadır. Temiz su sızıntıları sürekli olup, devamlı beton içini ıslatır. Islanan her betonun kırılması anlamsızdır. Orayı ıslatan boru neresi ise bulmak için kesinlikle vanalardaki suyun daire içine geldikten sonraki süreçte sızdırma ve kaçak gibi şüphelere dair bizlerden mutlaka sızdırmazlık testleri yapmamızı istemelisiniz.

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA