akfırat su kaçağı tespiti

Akfırat su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak son teknoloji kameralı robotlarla tesisat giderlerinde ki borularda meydana gelen hasarları kameralı su kaçağı bulma hizmeti vererek tespit etmekteyiz. Son teknoloji cihazlar sayesinde su kaçağı tespit aşamalarında hiçbir kırma dökme yapılmamaktadır. Sizleri maddi ve manevi açıdan zarara uğratmamak için duvar ve zeminleri kırmamaya özen göstermekteyiz. Her zaman cihazla su kaçağı tespiti yapan ustalardan yardım almaya çalışınız. Robotla çalışan firmalar arasında öncü firmalardan bir tanesi durumundayız. Su kaçağı bulma hakkında daha detaylı bilgi için Tuzla Akfırat su kaçağı tespiti sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Akfırat Su Kaçağı Bulan Firma

Tuzla Akfırat su kaçağı tespiti temiz su kaçakları ve atık su gideri kaçaklarını bulmak için İstanbul genelinde araçlarımızla profesyonel çalışma yürütmekteyiz. Banyonuz alt kata su kaçırıyor veya direk kaçak kendi evinizden çıkıyorsa tesisat sisteminizi kameralı cihazlarla baktırmalısınız. Su sızıntısı problemlerini görüntüleme yapıp problemli bölgenin yerini noktasal olarak tespit ettikten sonra tamir işlemini en ekonomik fiyatlarla yapmaktayız. Ev ve iş yerlerinde sürekli karşımıza çıkan bu su kaçakları artık büyük dert olmaktan çıkmış durumda. Teknolojik aletlerin bizlere sunduğu imkanlar ve tecrübeli ustalarımız sayesinde kaçak bulma işlemi artık kolay ve pratik bir şekilde yapılmaktadır.

Akfırat su kaçağı tespiti ortalama 2-3 saat arasında kaçak tespiti ve onarımı yapılmaktadır. Bu ortalama süre kolay bulunan kaçak yerlerinde azalırken atık su gibi zor yerlerde ise biraz daha artabilir. Kameralı tesisatçı ustalarımız kaçak yerini kesin olana kadar bulmadan herhangi bir kırma yapmazlar. Bulunan bölge kesin olduktan sonra tadilat işine başlanır. Kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti için bizlerle iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA