Beykoz Elmalı Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Elmalı su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Beykoz semtine servisimiz mevcuttur.

Elmalı Su Kaçağı Bulma Cihazı

Beykoz Elmalı su kaçağı tespiti üst katın kombisinden alt kata su akmasını araştıran firmadır. Dairemden alt kat komşuya su sızıntısı, duvarda su damlacıkları var gibi sorunlarda suyun geldiği kaynağı bulmamızı ister misiniz? Duvardan su sızmasını önlemek için aynı anda birkaç cihaz kullanırız. Kameralı su kaçağı tespiti duvardaki ıslanma ve onun etrafındaki yapılarda ses dinlemesi gerçekleştirir, çok tiz ses olsa bile onu net duyulacak duruma getirir, mikrofon ile yerini bulur, aynı anda basınç testi yapar ve o daireden gelip gelmediğini görürüz. Beykoz Elmalı su kaçağı tespiti üst kattan su sızıntı tespiti ve onarımını ilaçla kırmadan yapan firmadır. Duvardaki su lekesi nasıl çıkartılır? Bez ve bazı temizleyicileri deneyebilirsiniz. Kırmadan su kaçağı bulma fakat sıcak, atık, şebeke suyu olsun su sızıntı tamiri yapılmazsa yine sorun oluşacaktır. Kesin, istenen sonuçlar için üst kattan su sızıntısı oluyor ne yapmak lazım gibi konularda tamirat işlemleri yapabilecek onarım sıvıları da mevcuttur. Su arıza tespiti yani, kombiniz sıcak su ısıtıyor ve bataryaya veya banyoya gönderiyor. Termal kameralar ile bunun teyidini alır, onarım sıvısı eklemeden önce basınç rakamlarına bakar ve ilaç eklendikten sonraki düzeltmeleri teyit ederiz. Bazen ise yerleri saptanır ve tadilat yapılır. Su kaçağı bulma güzel tarafı klasik firmalarla kıyaslandığında çok az tadilat ve işçilik masrafları çıkmasıdır.

Beykoz Elmalı su kaçağı tespiti üst kattan su gelmesini basınç testiyle bulan firmadır. Su sızıntısı önleyici silikon yapıştırıcı bazı tesisatlarda kullanılabilir. Küvet, lavabo, duşakabin seramiği, taşından su gelmesi, akması gibi durumlarda küvetin içindeki suların dışarı akması sürülerek ve testler yapılarak giderilebilir. Su kaçağı bulan tesisatçı bazen ise direkt tesisat kaçakları vardır. Su kaçağı yer tespiti fakat atık, sıcak, soğuk şebeke hatları, kalorifer tesisatı, rögar su kaçaklarını kırmadan bulma firmamız ile her türlü sorunlara karşı hazırlıklıyız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA