kartal soğanlık su kaçağı tespiti

Kartal Soğanlık su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız son teknoloji cihazlarla konut içi ve konut dışı yerlerde meydana gelen su sızıntılarını hiçbir kırma dökmeye ihtiyaç duymadan su arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Eski geleneksel yöntemleri kullanan firmalar yerine kameralı robot cihazlarla servis veren firmayız. Yeni cihazlarımız sayesinde ev ve iş yerinde meydana gelen fayans , banyo ve tuvalet altlarında meydana gelen kaçakları kameralı cihaz , test pompası ve ses dinleme cihazları ile kırma dökme yapmadan kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz.

Soğanlık Patlak Su Borusu Bulma

Soğanlık su kaçağı tespiti özel kameralı cihazlar ile problemli bölgeyi sorunsuz bir şekilde tespit edip onarımını yapan firmadır. Musluk , klozet ve su tesisat yerleri gibi zor yerlerde meydana gelen kaçakları da kolayca bulmaktayız. Hem plastik borulardaki kaçağı hem de demir borulardaki kaçağı hızlıca ve kolayca bulmaktayız. Temiz sudaki kaçaklar daha hızlı bulunur çünkü bu tesisatın içerisindeki su akıcı ve berrak olduğu için tesisatın içerisindeki su kaçağı bulma kameralı cihazın monitöründen kolayca görüntülenebilir. Ama atık sudaki kaçağı görmek ise biraz daha zor bir iştir. Oradaki tesisatın içerisindeki su pis ve bulanık bir su olduğu için kameralı cihazın gittiği yer monitörden zor olarak görüntülense bile uzman tesisatçılar tarafından yine de görüntülenebilir. Böylece yeri bilinen kaçağı hızlıca su tespit edip onarımını yapmaya başlıyoruz. Tespit edilen bölgenin onarım fiyatını ustalarımız sizlere söyleyecektir , sizlere uygun gelmesi halinde ustalarımız orada onarıma başlayacaklardır.

Kartal Soğanlık su kaçağı tespiti güvenilir ekip ve ekipmanla çalışan firmadır. Hem eski yöntemler kullanmadan hem de son teknoloji cihazlar ve en deneyimli ustalarla çalışan firmayız. Yaptığımız onarım 1 yıl garanti kapsamındadır. 1 yıl içerisinde yapmış olduğumuz onarım tekrardan bir sızıntı söz konusu yaparsa ücretsiz olarak kameralı tesisatçı ustaları evinize hizmet vereceklerdir.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA