Sancaktepe Akpınar Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Akpınar su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız noktasal tespit ile kırmadan dökmeden su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Sancaktepe semtine servisimiz mevcuttur.

Akpınar Cihazla Su Kaçağı Bulma

Sancaktepe Akpınar su kaçağı tespiti duş teknesi giderinde su sızıntısı problemlerini kesin olarak çözmek için kameralı su kaçağı tespiti nasıl kullanılır, onu açıklamak istiyoruz. Sıklıkla tıkanan duş giderleri zamanla patlama yapabilir. Bazen kılcal çatlaklar oluşabilir. Gider kanallarını en iyi temizleme ölçütü yıkama işlemidir. Lavabolar içinde aynı teknikler uygulanabilir. Biz bu amaçla güçlü su ile yıkama çalışmaları yapmaktayız. Bahsettiğimiz robot sistemlere takılabilir kameralar ile tam kapasite sızdırma yerlerini de hızlıca bulabilmekteyiz. Kanallarda kırılan boru parçasının yerini değiştirme ve duvar ustası desteği sunabilen tesisat firmasını özellikle İstanbul içinde arıyorsanız biz buradayız. Sancaktepe Akpınar su kaçağı tespiti evin içinde rutubet sorununu çözmek için tüm şebeke hatlarında su kaçağı bulan tesisatçı sistemleri ile hizmet getirmektedir. Bir daire düşünün ve tek bir şebeke hattından tüm borulara su verilmektedir. Biz bahsettiğimiz bu bölgedeki tüm suları tamamen tahliye edip, hava eklemesi yaparak basınçlı test pompası kullanılması ile kaçak su tespiti işlemini kolayca yapabilir ve sızan kısımları hemen bulabiliriz. Uzun zaman almamasından dolayı sızdıran bölgelerin belirtileri elde edilirken, özellikle sıvı olarak getirdiğimiz bir ürün ile plastik boruyu %100 olarak içten onarabilecek sistemleri kullanmaktayız.

Sancaktepe Akpınar su kaçağı tespiti tesisattan suyun alt kata akması durumlarında damlamaya yapan su tesisatını ilaçlı sıvılar ile kapatma işlemini uygulamaktadır. Bizim yaptığımız su borularını geçici onarmak değil, bahsettiğimiz sıvıların tam olarak problemli alanların kapatılmasını sağlamaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA