Kadıköy Merdivenköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Merdivenköy su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak son teknoloji kameralı cihazlarla su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Kadıköy semtine servisimiz mevcuttur.

Merdivenköy Su Arızası Bulan Tesisatçı

Kadıköy Merdivenköy su kaçağı tespiti beton arasından gelen suları ilaçla durduran servistir. Beton, fayans içindeki su borusunda sızıntı, patlak olması durumlarda bunu cihazlarla ölçüm yaparak tadilat işi çıkarmadan bulabiliriz. Su kaçıran boru beton, fayans içindeki su sızıntısının kaynağını bulan basınç ölçer makine ile veya gider kanalına takılarak çok uzak mesafelere bile gönderilebilecek termal kameralı su kaçağı tespiti makinesi ile sızıntıları görmek mümkündür. Kadıköy Merdivenköy su kaçağı tespiti betonda boru patlağını gören servistir. Kaç para sorusuna ekonomik tarifeler oluşturduk. Ayrıca kaçak durdurucu sıvının uygulanması için mutlaka elimizde veri olması gerekir. Su kaçağı nasıl bulunur tesisatta sızıntı varsa cihaz takılarak onu tam olarak ekrandan görebiliriz. Fakat fayans arası, derzden alt kata su kaçağı var gibi durumlarda bu durum makineye yansımaz. Çünkü sorun tesisatta değildir. Makineye yansıyan sızıntıları tesisata gönderilecek onarım sıvısı ile su kaçak sızıntısı dikkatlice durdurulabilir. Su kaçağı tamiri işlemleri için tadilat gerekmez. Bazen boru parçası yerinden çıkar ve aşırı su sızıntısı olur, bu durumda dedektör ile dıştan tarama yaparak sızıntı yerini görür ve o alana matkapla ulaşırız. Su tesisat kaçağı olmayan ev, dairede örneğin fayans, derzde su kaçağı var ise macun çekerek tamamen durdurabiliriz.

Kadıköy Merdivenköy su kaçağı tespiti su tesisatlarındaki patlağı garantili onaran servistir. Gider borusundaki kırık yerleri kamerayla kırmadan gören servis olarak onarım sıvıları göndererek sızıntıların durdurulmasını yapabiliriz. Su kaçağı bulma fiyatları kaçak var ise mutlaka ekiplerimiz bu cihaz ile gider kanalı içinden görüntüleri alarak görecektir ve bu sayede rastgele ve bilinçsiz şekilde değil mantıklı kararlar alarak sızıntıları kısa sürede durdurabiliyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA