Pendik Yeşilbağlar Su Kaçağı Tespiti

Pendik Yeşilbağlar su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Pendik semtine servisimiz mevcuttur.

  • Pendik Yeşilbağlar su kaçağı tespiti
  • Pendik Yeşilbağlar su kaçağı bulma
  • Pendik Yeşilbağlar kameralı su kaçağı tespiti
  • Pendik Yeşilbağlar cihazla su kaçağı tespiti
  • Pendik Yeşilbağlar su arızası bulma
  • Pendik Yeşilbağlar su kaçağı tamiri
  • Pendik Yeşilbağlar su kaçağı tespit fiyatları
  • Pendik Yeşilbağlar su arıza tespiti
  • Pendik Yeşilbağlar kırmadan su kaçağı tespiti
  • Pendik Yeşilbağlar su kaçağı bulan tesisatçı

Yeşilbağlar Su Kaçağı Tespit Cihazı

Pendik Yeşilbağlar su kaçağı tespiti su patlak yerini makineyle bulan tesisatçıdır. Eski yöntemleri unutun. Bir bardak veya buna benzer cisim ile su seslerini dinleyerek hata yapan tesisat firmalarını bir kenara itin. Kırmadan su borusu patlaması yerini bulan ses detektörleri, basınç ölçer cihazlar, kameralı araştırma işlemleri ve diğer işlemlerin tamamı hatasız ve tesisat sorunlarını görmemizi sağlar. Bu sayede evin, binanın çok sayıda duvar ve fayans bölgelerini kırmaya gerek kalmadan sonraki aşamaya geçeriz. Pendik Yeşilbağlar su kaçağı tespiti binada patlak yapan su borusunu makineyle arayarak bulma işlemi yapar. Çürüme, malzeme hataları gibi sebepler sorunlara yol açabilir. Fayans içinden su sesi geliyor, alt kata akıyor gibi durumları açıklayalım. Sızıntı sesli ve sessiz olabilir. Sesli su kaçağını bulmak için detektör cihaz ile tüm fayansı dıştan dinler ve cihazdaki rakamları da kontrol ederek işaretlemeler yaparız. Sessiz yeri bilinmeyen su kaçağını kırmadan bulma işlemi için ise su tesisatındaki kaçakları bulan basınç ölçer cihazla bar değerlerine bakarız. Eksilme belirtileri yansıyor ise kaçak var demektir ve su arıza tespiti tamamlanır, onarım sıvısı eklenmesi ustalarımızca görüşülür.

Pendik Yeşilbağlar su kaçağı tespiti boru patlağını cihazla bulan firmadır. Bazen gider borusunda patlak olabilir. Kırılan parçadan yoğun atık sular etrafa yayılır. Gider içi kamerayı takıp 10-20-30 metre hatta daha uzun mesafelerde bile net olarak sorunları görerek çözüm ürettiğimizi biliyor musunuz? Her şeyin bir çözümü vardır garantili su kaçağı bulan tesisatçı olarak su sızıntısı arama işlemlerinde deneyimli firma arıyorsanız pek çok cihazla tarama yaparak eksiksiz işlemler ürettiğimizi eklemek isteriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA