iski kanalizasyon arıza anadolu yakası

İski kanalizasyon arıza anadolu yakası telefonu mu aradınız ? İlk önce şunu bilmeniz gerekir İski bina içi ( tuvalet ,lavabo , ana gider ) tıkanıklıklarını asla açmaz. İski logor temizleme işlemlerini gerçekleştirir. Eğer logar temiz ise ara hatlarda sorun var ise mutlaka bizi arayın tıkanıklığı kısa süre içerisinde giderelim.

Anadolu Yakası Kanalizasyon Açma Firmaları

Anadolu yakasında kanalizasyon açma firmamızda gelişmiş modern cihazlar kullanılmaktadır. Apartman ana gideri tıkandı , su geri  veriyor gibi sorunlarla birçok kez karşılaştık İski kanalizyon arıza anadolu yakası telefon numarasını aramadan önce bilmeniz gerekenler var. Bina dışı logar temizliği için mutlaka iski telefon numarasını arayınız bina içinde bir tıkanıklık var ise bizi aramanız gerekmektedir.

Tuvalet tıkanınca ne yapılır ? Tüm bireysel yöntemleri denediniz ancak hala su gitmiyor ise fazla uzatmadan bizi aramalısınız çünkü tesisata zarar vermeniz durumunda işin içinden çıkma olasılığınız çok daha azalıyor. En basit tuvalet açma yöntemi ise bizi arayarak kanal açma makinelerimizi kullandırmak olacaktır. En iyi tuvalet açıcı diye bir şey yoktur tuvalet açıcıların insan sağlığına zararı olduğunu hepimiz biliyoruz. Anadolu yakası kanalizasyon açma için mutlak suretle vakit kaybetmeden bizi arayınız.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA