küçüksu su kaçağı tespiti

Küçüksu su kaçağı tespiti firması olarak konut içi ve konut dışı yerlerde su borularında oluşan patlakları ve su sızıntılarını kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vererek tespit etmekteyiz. Su sızıntıları eski yerleşimlerde daha sık meydana gelir. Eski yerleşim yerlerinde artık tesisat eskiyerek borular çürümeye başlar. Bu yüzden su kaçağı da burada kendini belli eder. Evinizin duvarlarında , zemininde ve alt kat komşunuzda su sızıntıları belli bir süre sonra dayanılmaz hal almaya başlar. İlk sızıntı olduğunu anladığınız zaman direk bir profesyonel tesisatçıdan yardım almanız lazımdır. İlerleyen zamanlarda daha da kötü bir alacak su kaçağını daha fazla ilerlemeden kameralı tesisatçı ustaları ile iletişime geçiniz.

Küçüksu Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Üsküdar Küçüksu su kaçağı tespiti yapan firma kaçağın türü ne olursa olsun bünyesindeki cihazlar sayesinde her türlü kaçağı tespit eden ve onaran firmadır. Elimizde bulunan son teknoloji cihazlar sayesinde su kaçağı bulma işleri artık hiçte zor değil. Kameralı görüntüleme cihazı , ses dinleme cihazı ve termal kamera bunlardan bazılarıdır. Bunlardan en çok tercih edileni ise kameralı görüntüleme cihazıdır. Çünkü en zor kaçak yerlerinde bile bu cihaz sayesinde kaçağın nerede olduğunu çok kısa bir süre de tespit ettiğimiz için en çok aktif kullanılan cihaz halini almıştır. Termal kamera genellikle ise sıcak kalorifer sularında kullanılır. Çünkü bu cihaz sıcak suya dayanıklık ve sıcak duya duyarlı olduğu için sızıntı veren yeri direk bizlere göstermektedir.

Küçüksu su kaçağı tespiti aynı gün içerisinde Üsküdar’ın tüm semtlerine hizmet veren firmadır. İstanbul’un hemen hemen her yerinde bulunan servisimizi aradığınız zaman en geç 1 saat içerisinde evinizde olması muhtemeldir. 10 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde her türlü kaçak bulma işlemini artık kolayca ve hızlıca yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA