kadıköy dumlupınar su kaçağı tespiti

Kadıköy Dumlupınar su kaçağı tespiti firması olarak duvar ve zeminin içerisindeki su tesisatının içerisindeki borunun patlaması sonucu bulunamayan kaçakları kameralı su kaçağı tespit hizmeti vererek tespit etmekteyiz. Eski geleneksel yöntemler yerine son teknoloji kameralı cihazları kullanan firmamız tespit aşamasında hiçbir kırma dökme yapmamaktadır. Kırma dökme işlemi sizleri maddi ve manevi açıdan fazlasıyla zarara uğratır. Biz bu fazla maliyetten kaçınmak için teknolojik cihazların hepsini bünyemizde bulundurmaktayız. Hasarın türüne göre cihazlarımızı getirmekteyiz. Her cihazın onarım alanı farklıdır. Kaliteli ve kırmadan hasar tespit aşamaları için Çözüm Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz.

Dumlupınar Kameralı Su Arıza Tespiti

Dumlupınar su kaçağı tespiti firması tatlı su ve pis suda ki bulunan kaçağı hızlı ve pratik yolla bulan firmadır. Pis suda ki kaçak bulma işlemleri zorludur. Çünkü atık suda ki tesisat borusunun içerisinde ki su pis ve bulanık olduğu için cihazlar bile kaçağı bulma da zorlanır. Bu bulma işlemleri temiz suda ki bulma işlemlerinden biraz daha zahmetli ve süresi uzun olan bir iştir. Temiz suda ki su kaçak bulma işlemi ise tam tersidir. Temiz su borunun içi temiz olduğu için kameralı cihazlarımız buradaki kaçağı bizlere kolaylıkla gösterir. Su borusu patlağı bulma işlemi için sadece cihaz teknolojisi yeterli değildir. Kameralı tesisatçı ustaların tecrübesi de bu konuda çok önemlidir. Sonuçta cihaz tek başına çalışacak değildir.

Kadıköy Dumlupınar su kaçağı tespiti garantili ve kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veren tesisatçı firmasıdır. Yapılan tespit işlemlerimiz ve onarım aşamalarımız 1 yıl boyunca garanti altındadır. Tekrar bir sızıntı durumunda ücretsiz olarak servis vermekteyiz. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

 

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA