Paşabahçe Su Kaçağı Tespiti

Paşabahçe su kaçağı tespiti yapan makinalı tesisatçı firmamızda robotla su kaçağı tesiti bulma servisi verilmektedir. Kırmadan ve dökmeden yapılacak olan su kaçağı tespiti size de kolaylık sağlayacaktır.

Paşabahçe Robotla Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Paşabahçe su kaçağı tespiti ile çözüm odaklı çalışmalar sunuyoruz. İstanbul içi su kaçağı bulan firmalar tüm telefon numaraları şeklinde aramanız varsa bizi tercih etmenizi öneririz. Tüm konularda yardımcı olabiliriz ve hemen örneklerle açıklayalım. Paşabahçe su kaçağı tespiti ekiplerimiz tuvalet zemininden gelen su gibi şikâyetlerde su kaçağını bulan firma olarak orada araştırma yapabiliriz. Alaturka tuvalet fayansından koku gelmesi şikâyeti için ilgili gider içlerini kamera ile kontrollerinin yapılması ilk adımdır. Aynı şekilde oradaki lavabo kanalındaki sızıntı da buna sebep olabilir ve bahsettiğimiz sistemin uzunluğu 20 metredir. Yani geniş bir alan taranır ve arızalı parçanın görüntüsü alınıp, hemen değiştirilebilir. Mutfak zeminine döşenmiş şebeke suyu borusu delinmiş ise fayanslara zarar vermeden noktasal yerini bulmak için tek uygulanması gereken ses detektörü cihazıdır. Açığa çıkan ses dalgalarını mikrofon ve buna yorum katan el bilgisayarı ile yerini bulur ve yalnız orada çalışma başlatır, hemen parçasını değiştirip, onarımını da dâhil ederek sonuca gideriz.

Paşabahçe su kaçağı tespiti en ideal ve mükemmel düzeyde kameralı su kaçağı tespiti yapabilmektedir. Bu sefer ise sizlere kombi veya farklı sıcak su borusu kaynaklı sistemlerdeki delinmeler üzerine örnek verelim. Mutfak duvarından geçmekte olan sıcak su borusu eğer delinmiş ise termal cihaz ile yüzeyde tarama başlatabiliriz. Vakit kaybı olmadan aynı kalitede yeni bir parça ile testler de uygulanarak takılır ve hemen çözüm getirilir.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA