üsküdar mimar sinan su kaçağı tespiti

Üsküdar Mimar Sinan su kaçağı tespiti yapan firmamız ev , iş yerinde meydana gelmiş olan su borusu patlaklarını son teknoloji robot cihazlar yardımıyla su arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Profesyonel tesisatçı ustalarımız sayesinde borularda patlak veren su sızıntısı kameralı cihazlarla kırmadan su arıza tespiti servisi veriyoruz. Eski geleneksel yöntemleri son 10 yıldır bir kenara bırakan firmamız bünyesinde bütün robot cihazları bulundurmaktadır. Kullanılan tekniklerin hepsi günceldir. Tecrübesiz usta masrafından kaçınarak uzman tesisatçı yardımı almanızı tavsiye ederiz.

Mimar Sinan Su Patlak Borusu Tespiti

Mimar Sinan su kaçağı tespiti özel kameralı cihazlarla problemli bölgeyi sorunsuz bir şekilde tespit eden firmadır. Banyo , fayans ve banyo küvetinde eskiden meydana gelen kaçaklarda illa ki tesisatçılar su kaçağını bulana kadar hemen hemen her yeri kırıyorlardı. Bu da sizleri hem maddi hem de manevi anlamda sıkıntıya sokuyordu. Ama yeni son teknoloji cihazlar sayesinde kameralı cihazı tesisatın içerisinde gezdirerek hiçbir yeri kırmaya gerek kalmadan su kaçağını direk buluyoruz. Atık su da bulunan kaçağı bulma biraz zordur çünkü atık su pis ve bulanık bir su olduğu kameralı cihazın monitöründen kaçağı görmek zor bir hal alır. Temiz su da ise olay tam tersidir. Temiz su borusundaki su temiz , akıcı ve berrak olduğu için kaçak olsa bile monitörden direk gözükebilir ve kameralı tesisatçı ustalarımız zorlanmadan kaçağı hızlı bir şekilde bulabilirler. Elimizdeki cihazlar sayesinde kaçak her nerede olursa olsun kolay bir şekilde bulup onarımını yapmaktayız.

Üsküdar Mimar Sinan su kaçağı tespiti kalorifer de oluşmuş kaçağı termal kamera sayesinde tespit eden cihazlı tesisatçı servisidir. Kaloriferde ki su sıcak olduğundan dolayı normal bir kameralı cihaz oradaki kaçağı bulamaz çünkü oranın sıcağına dayanıklı değildir. Bu yüzden bizlerde termal kamera kullanarak sıcak suda ki kaçağı da kolay ve hızlı bir şekilde bulmaktayız. Termal kamera sıcağa duyarlı olduğu için tesisat içerisindeki kaçak rahatlıkla görülebilir. En hızlı servis için 0216 612 55 90 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçiniz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA