Çavuşbaşı Su Kaçağı Tespiti

Çavuşbaşı su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda makinalı robotla su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Ayrıca aynı gün içerisinde Çavuşbaşı su kaçağı tespiti firması olarak Beykoz semtine hizmet vermekteyiz.

Çavuşbaşı Makinalı Su Kaçağı Tespiti

Çavuşbaşı su kaçağı tespiti atık su borusu arıza tespiti için kameralı su kaçağı tespiti yapmaktadır. En dar çapa sahip atık borusu hangisidir? Batarya ve musluk için kullanılanlar değil mi? Yani lavabo ve banyo kanalları diyebiliriz. İşte elimizdeki teknoloji bu dar yapılara sığabilecek kadar küçük kameralar içermektedir. Beykoz Çavuşbaşı su kaçağı tespiti yeri bulunamayan atık boru arızasını doğru tespit etmektedir. Sızdıran lağım borusu koku yapar ve bu tek başına bir analiz olarak kullanılırsa yanıltıya düşmenize neden olabilir. Geçmiş tarihlerde atık boruları için tek tek kontroller ve ağır işçilik masrafları varken, günümüzde ise bu son derece küçük tadilatlar ile yapılmaktadır. Çünkü analizi sinyal teknolojisi veya görsellik açısından cihazlar ile yapıyoruz. Banyo süzgeci kaldırılıp, kanal borusu içine kamera ile bakılması son derece yeterlidir. Bol miktarda su basar ve sızdıran bölgeleri hemen görürüz. Dairenizdeki doğru bölgeleri gözlemleyerek su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerimiz plastik boruda kaçak su tespiti işlemini en doğru şekilde yapar. Bazı kılcal sızıntılar için kimyasalların kullanılabileceğini biliyor musunuz? Veyahut basınçlı test pompaları gibi özel sistemler ile çok sessiz ve çok az su kaçıran temiz su borularında yine kırmadan var mı yok mu sorusuna net cevaplar ve kimyasal ile onarımın mümkün olduğunu biliyor musunuz?

Çavuşbaşı su kaçağı tespiti hayatınızdaki kritik aşamalarda en doğru kararlar alabilir. Artık “gerçekten su sızıntısı durdurulabilir mi?” sorusunu sormanıza gerek yok. Bizi yani profesyonel su kaçağı bulan firmalar olan Çözüm Merkezi’ni tercih ediniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA