Sancaktepe Yunus Emre Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Yunus Emre su kaçağı tespiti firması olarak kameralı robotlarla kırmadan dökmeden ve noktasal tespit ile su kaçağı bulma işlemi yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sancaktepe semtine hizmet vermekte

Yunus Emre Robotla Su Kaçağı Bulma

Sancaktepe Yunus Emre su kaçağı tespiti sıcak su borularında garantili kaçak kapatıcı kimyasal ile onarım ve özellikle kameralı su kaçağı tespiti sızdırma yapan su borularını bulma işlemleri de yapmaktayız. Yani duvar içinde kombi su tesisatı var diyelim. İçinden sıcak su geçiyor. Örneğin, 40 derece dersek, termal kamera bunun sıcaklığını ölçer. Su sıcaklığından dolayı boru tesisatı da ayna gibi ortaya çıkacak ve sızma yerlerini yani kombi su tesisatında kaçak su tespiti de yapacaktır. Kullanılacak bazı kimyasallar hem bu sistemlerde hem de petek içlerindeki su azalma şikayetlerinde tam olarak durdurabilir Sancaktepe Yunus Emre su kaçağı tespiti mükemmel su borusu onarımı yapabilir. Bu alanda işin erbabı ustalarımız vardır. Ama onların karar vermesini güçlendirmek için sinyalizasyon cihazları kullanıyoruz. Ses takip, suyun kaçtığı, sızdığı boruyu beton içlerini, fayans içlerini dinleyerek bulabilecek ses detektörü ile su kaçağı bulan firmalar en iyi sonuçları sunmaktadır. Modern teknoloji ile bu tür adımlar hızlıca ve yaklaşık yarım saat gibi sürede neredeyse tüm bina içindeki su seslerini analiz edecek türde kırmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Öyle ki bir kalem ile işaretleme yapabilecek kadar ileri düzey bir sisteme sahibiz ve onarımlar da hızlıca olmaktadır.

Sancaktepe Yunus Emre su kaçağı tespiti lağım borularında atıkları cihaz ile temizleme ve kameralar ile su kaçağı bulan tesisatçı gibi işlemleri yapabilir. Lağım suları betona akarsa yoğun koku oluşturur ve bu su sızıntısı türlerini uzunca diyebileceğimiz kablolar ve tüm kırılan boruları bulabilir ve o parçayı değiştirecek sınırda işlemleri yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA