üsküdar su kaçağı

Üsküdar su kaçağı cihazlı kırmadan kameralı tespit servisi veriyoruz. Alt kata su sızıntısı var yerini buldurmak mı istiyorsunuz öyle ise doğru yerdesiniz Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti Üsküdar ekibi sizlere kırmadan cihazla tespit servisi vermektedir.

Üsküdar Su Kaçağı Bulma

Gelişmiş teknolojiyi takip eden firmamız alanında oluşan yeniliklere duyarsız kalmadan tesisat ile ilgili kullanılan kamera sistemlerine sahiptir. Üsküdar su kaçağı bulma servisi ise size en yakın ekibimizdir. Temiz kirli su fark etmeksizin profesyonel olarak her çeşit su için ayrı cihazlarımız vardır. İddaa ediyoruz su kaçağını bulamaz isek ücret talep etmiyoruz.

Üsküdar Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti ilk adımı temiz su ve sıcak su borularını sızdırmazlık testlerine tabi tutmaktır. Eğer sızdırma bunlar ile ilgili ise dinleme cihazı kullanarak arızalı bölgenin noktasını buluyoruz. Sızıntı gider ile ilgili ise yılan kamera sistemlerimizile gider boruları kontrol ediliyor. İzolsyon kaçaklarını termal kamera ile bulmaktayız. Açıkçası tüm su kaçakları için teknolojiyi kullanabiliyoruz bu yüzden Üsküdar su kaçağı tespiti ekibini tercih etmelisiniz.

Çözüm Merkezi olarak İstanubulun teisat problemlere çözüm üretmek için kurulmuş kuurmsal bir firmayız. Tespit ve onarımlarımız koşulsuz şartsız garantilidir. Yapılan her işe fatura kesebilyoruz , sigorta şirketleri ile çalışıyoruz.

Sizinde tesisat kaçağı probleminiz var ise vakit kaybetmeden bizi arayın Üsküdar Su Kaçağı Servisi size aynı gün içinde servis imkanı sunacaktır. Yeriniz yakın olduğu için uygun fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Adnan's Gravatar Adnan
    24 Nisan 2014    

    Üst kattan su sızıyor.cevabınızı bekliyorum

  2. admin's Gravatar admin
    25 Haziran 2014    

    tespit işlemi üst kattan yapılacaktır. komşunuza 0216 612 55 90 nolu telefonumuzu verirseniz yardımcı olabiliriz.

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA