Ümraniye Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız noktasal tespit ile kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı bulma servisimiz mevcuttur. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Ümraniye semtine hizmet vermekteyiz.

Ümraniye Cihazla SU Kaçağı Bulma

Ümraniye cihazla su kaçağı tespiti yağmur suyunun terastan sızma yerini bulabilir. Alt katın duvarına akan suyun yerini bulabilir. Odalardaki nemlenme sorunlarını giderebilir. Küçük bir örnek kameralı su kaçağı tespiti alanında verilebilir. Mutfaktaki kombi borusunda sızma varsa orada ıslanma olur. Kombi su tesisatı kaçak yerini bulma ve su kaçağı tespit cihazı alanında termal kamera o yüzeylerde araştırma yapabilir. Renkler, sıcaklık rakamları, suyun betona yayıldığı kısımlar gibi pek çok belirtisi vardır ve tanımlama yaptıktan sonra yalnızca delinmiş kombi su borusunda onarım yaparız. Ümraniye cihazla su kaçağı tespiti çocuk odası alçısının su sızması ile düşmesi, ıslanması gibi durumlara bakabilir. Suyun damlama türleri farklıdır. Üst kattaki çocuk odasındaki petekte su akıntısı varsa o betonun içinden alt kata damlayabilir. Peteklere ulaşır ve yüzeylerindeki ıslanma belirtilerine bakarız. Bu yetmez ve termal cihaz ile soğuyan kısımların ölçüsüne bakar. Beton incelemesi derken, aktarılacak sıvı kapatıcılar ile petek içindeki suyun sızmamasını sağlamak için bu yöntem %100 başarı sağlayabilir. Bizi arayın ve artık su kaçağı bulan firmalar ile indirimli fiyatlar ile bu tür hizmetleri alınız.

Ümraniye cihazla su kaçağı tespiti eve zarar vermeden su kaçağı bulan tesisatçı usta teknikler kullanmaktadır. Kanalizasyon plastiğine dokunmadan kamera ile çürüyen lağım borusunu bulma, şebeke tesisatlarında basınç testleri ile su sızdıran boruyu kırmadan bulma ve su tesisatını ilaç ile onarma gibi teknikler dahil hepsi için buradayız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA