Maltepe Altıntepe Su Kaçağı Tespiti

Maltepe Altıntepe su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak noktasal tespit ile kırmadan dökmeden su arıza tespiti servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Maltepe semtine hizmet vermekteyiz.

Altıntepe Robotla Su Kaçağı Bulma

Maltepe Altıntepe su kaçağı tespiti “üst katın tavanı hep ıslak ve hep su akıtıyor!” sorunlarında su kaçağı bulan firmalar komşunun dairesinde su arıza tespiti yapabilir. Zemin ve duvar içine döşenen su sistemlerinde ses hareketliliği sızmanın habercisi olabilir. Yine de emin olmak için yüzey tarama sistemlerinden ses detektörü kullanılır. Beton kalıpların arkasında ve ne kadar derinde olursa olsun sızma noktaları sistem ile bulunur ve kırılacak küçük bir alan ile orada onarımlar başlar. Maltepe Altıntepe su kaçağı tespiti lavabo suyunun alt kata akmasını durdurmak için lavabo kanallarında başlatılacak olan kameralı su kaçağı tespiti ekiplerimiz kırılan lavabo kanalını hasarsız bulabilir. Küçük boyutlu, borudan geçişte zorlanmayacak kamera sistemleri ile çalışan su kaçağı bulan tesisatçı bu tip ekipmanları aynı zaman tuvaletler veya diğer sıhhi kanallarda kırılan boruları aramak için de kullanabilir. Bina içindeki kapladığı ve döşendiği kısımlar aktarılacak rezervuar, batarya, sifon sularının dökülmesi ile kanal içlerinden dışarıya sızdığı kısımlarda görüntü alınması ile yapılmaktadır. Uzun uğraşı istemeden araştırmayı bitiririz. Her zaman en temiz kullanım için hasar boyutuna göre sistemlerde küçük değişiklikleri yaparız.

Maltepe Altıntepe su kaçağı tespiti apartman bodrum zeminine akan atık suları bulmak için lağım kanalları içine gönderilecek kameralar ile görüntü alabilir. Bu kadar net sonuçlar ortaya koyabilecek sistemler ile çok geçmeden kırılmış ve devamlı atıkları kaçıran borularda yeni bir parça takılması ve son testlerin de sızdırmayacak ölçüde sonuç vermesini değerlendirerek işlemleri sonlandırabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA