Üsküdar Mehmet Akif Ersoy Su Kaçağı Tespiti

Üsküdar Mehmet Akif Ersoy su kaçağı tespiti firması olarak noktasal tespit yaparak kırmadan dökmeden cihazla su arıza tespiti hizmeti veriyoruz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Üsküdar semtine servisimiz mevcuttur.

Mehmet Akif Ersoy Su Kaçağı Bulan Firmalar

Üsküdar Mehmet Akif Ersoy su kaçağı tespiti kırmadan su kaçağı tamiri yapmaktadır. Cihazla kırmadan su kaçağı tamiri yapabilmek için özel teknolojiler kullanılması gereklidir. Örneğin, bilgisayar destekli kameralar ile fayansa, duvara bakarak bazı tesisat sistemlerini görebiliriz. Bazı akustik dinleme detektörleri ile şebeke sistemlerindeki belirtileri dinleyerek bulabilecek ekipmanlar ile bulunabilir. Genelde su tesisatında basıncın artması ile sorunlar oluşmakta olup biz tüm analizleri kırma dökme olmadan yapabilmekteyiz. Üsküdar Mehmet Akif Ersoy su kaçağı tespiti alt kata su sızdıran boruyu tamir edebilir. Üst kat komşunun tavanında sararma ve su akıntısı meydana gelmiş olabilir. Su tesisatını kullanan çeşitli makineler ve musluklar kapalı olmasına rağmen su sayacının dönmesi ve yüksek gelen su faturası karşınızda olabilir. Bizi arayın ve her iki kat için küçük bir basınç testi yaparak sistemleri küçük bir sınava tabi tutalım. Basınç değerlerindeki anormallik ve gerileme zaten hangi katta su kaybı olduğunu gösterir. Artık bina duvarı, fayansının içlerinin dinlenmesi zamanı gelmiştir. Ses detektörünü yüzeylerde gezdirerek su seslerinin en yoğun geldiği kısmı bulup, orada matkap ile kırma işlemi yaptıktan sonra ekip arkadaşlarımız garantili su kaçağı bulan firmalar olarak onarımlara başlayacaktır.

Üsküdar Mehmet Akif Ersoy su kaçağı tespiti sıcak su sızıntısını kameralı su kaçağı tespiti ile kırmadan bulabilir. Özel termal kamera teknolojisi ile su kaçağı tespit cihazı duvara, fayansa tutulduğunda içinden geçmekte olan sıcak suları analiz ederek, sızıntı yerlerini bulabilir. İlk örneğimizde olduğu gibi yüzeyde küçük bir kırma işlemi ile sıcak su borusunu garantili tamir etme işlemi yapılabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA