Samandıra Su Kaçağı Tespiti

Samandıra su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız noktasal tespit ile son teknoloji robot cihazlarla su kaçağını bulmaktayız. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Sancaktepe semtine hizmet vermekteyiz.

Samandıra Su Kaçağı Bulan Firmalar

Sancaktepe Samandıra su kaçağı tespiti hasar almış su borusunu bulma ve onarım işlemlerinde su kaçağı bulan firmalar olarak her zaman garantili su sızıntısı tamiri sunmaktadır. Yerinden çıkan su borusu yoğun taşkınlara neden olur ve çok küçük sızıntılarda bile biz duvar yüzeyi gibi alanlar başlangıç olacak şekilde dinlemeler yaparız. Bu dinlemeler ile sızan boru türleri hemen gözler önüne serilir ve getirdiğimiz bazı ekipmanlar ile oraya erişimi sağlar ve onarıma başlarız. Samandıra su kaçağı tespiti borudaki tahribatın ne olduğunu anlamak için kameralı su kaçağı tespiti görsel analizleri ile lağım kanallarında su sızıntısı araması yapabilir. Telefon ile servis kaydı yapılarak alt kata su kaçağı gibi araştırmalar içinde de olabiliriz. Eklenecek ve yavaş, dikkatli olarak tuvaletlere, lavabo gibi kanallardan tutun da apartmandaki tüm dairelerin ortak atık tahliye borularına kadar kameralar ile bakabiliriz. 30 metre menzili olan bu sistemler ile çatlayan, kırılan lağım borularını bulma işleminden tutun da en azından incelenmesi için bile bizleri arayabilirsiniz. Çok sayıda boruda değişim yapılmaktansa yalnızca alakalı boru parçacığının değiştirilmesi ile ortaya yüklü paralar ödemeden atık su problemlerini çözme işlemlerini sunan bizler ile emin ellerdesiniz.

Samandıra su kaçağı tespiti yönlendirilebilir, akıllı cihaz teknolojisi ile su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerinden oluşmaktadır. Acilen su arıza tespiti İstanbul tesisat firması ihtiyacınızı karşılamaktayız. Yoğun su ile dolu olması gereken borulardaki o kaçak noktalarını gerek ses gerekse basınç testleri ile deşifre edebiliriz. Ufak ihtimaller veya belirti göstergeleri bile robot cihazımızda, portatif olarak elimizde son durumlarına baktığımız cihaz ekranlarında görünür ve en doğru sonuçları almaya çalışırız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA