Ataşehir Atatürk Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir Atatürk Mahallesi su kaçağı tespiti yapan robotlu tesisatçı firmamızda makinalı cihazlarla su kaçağı tespiti bulma hizmeti verilmektedir. Çözüm Merkezi olarak kırmadan ve dökmeden noktasal tespit yapılmaktadır.

Atatürk Mahallesi Makinalı Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir Atatürk Mahallesi su kaçağı tespiti çamaşır makinesi tahliye borusundan suyun geri gelmesi veya betonun ıslanması gibi durumlarda kameralı su kaçağı tespiti yapabilir. Sırf bu yönde değil, banyo kanalları, lavabo boruları, tuvalet kanalizasyon boruları içine kamera ile bakma işlemleri yapılır ve kırılan parça varsa değiştirilir, yalnızca tıkanma varsa birkaç farklı başlık takılarak temizlenebilir. Ataşehir Atatürk Mahallesi su kaçağı tespiti dar ve tünel gibi olan sayısız boru türlerinde inceleme yapmaktadır, üstelik zarar ziyan vermeden bunu uygular. Gizli ve yeri bulunamayan duvarda ıslaklık gibi durumlarda nasıl su kaçağı yer tespiti verimli yapılır anlatalım. Her dairenin kendisine özel şebeke vanası vardır. Bodrum katlarında yer alır genelde ve bir elemanımız oraya gider. Dairenizde ses analiz detektörü ile herhangi sert bir zeminde, alt katmanına yerleştirilmiş şebeke borularındaki ses hareketliliğini dinlemek için bir cihazı başka bir elemanımız kullanır. Teyit amaçlı vana aç, kapa işlemlerinden sonra işaretlemeler yapılır. Bina içinde 10’larca sızıntı noktası da olabilir, bir iki tane de olabilir. Kılcal sızıntıları özellikle ilaçla kapatma sıvısı ile kırmadan onarabilmekteyiz. Tıpkı peteklerde kullandığımız sıvıya benzerdir.

Ataşehir Atatürk Mahallesi su kaçağı tespiti onarılamayan borularda matkap ile küçük tadilatlar başlatabilir. Buradaki amaç su kaçağı bulan firmalar alanında en küçük işçilik ile maddi hasarı en aza indirmektir. Analiz yöntemini zaten sizlere belirttik. Matkap ile kırılacak fayanslar bulunur ve boru kesme, yenisini yerleştirme ve diğer çalışmalar hızlıca yapılır.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA