su sızıntısı

Su sızıntısı ve daha birçok tesisat probleminizde firmamız size sadece bir telefon uzaklıkta. Bir telefon açmanız yeterli. Hızlı şekilde adresinize geliyoruz ve teknolojik cihazlarımız sayesinde tesisattaki arızayı gideriyoruz.

Zamanla kullanım koşullarından dolayı tesisatlar yıpranır. Bu yıpranmalar soncunda da borularda kırılmalar ve çatlaklar meydana gelir. Borularda kırıklar ve çatlaklar su kaçağı olmasına neden olur. Kaçakları anlamak oldukça zordur. Su kaçağının olduğu yerlerde duvarlar küflenir, dökülmeler olur ve kaçağın olduğu yerde ağır bir rutubet kokusuyla karşılaşırsınız. Zaten çoğu zaman da bu koku ve duvardaki küfler tesisatta su kaçağı olduğunu anlamanızı sağlar. Ya da su kaçağı komşularınızı da etkiler ve kaçak olduğu o şekilde anlaşılır.

Tesisatta kaçak olduğu anlaşıldıktan sonra tesisata hızlı müdahale edilmesi gerekir. Eski tekniklerle çalışan bir tesisatçı çağırdığınızda tesisatçı su sızıntısı nerede anlamak için tesisatın geçtiği bölgelerdeki duvarları kırarlar. Sızıntının olduğu yeri bulana kadar kırmaya devam ederler. Bu da evinizin ya da iş yerinizin adeta inşaat alanına dönmesine neden olur. Bu şekilde hem ekstra masraflar çıkar ortaya hem de zaman kaybı olur. Ne kadar çok zaman kaybederseniz sızıntı o kadar büyür. Bunları engellemek, tesisat sorununuzu hızlıca halletmek ve kırmadan dökmeden cihazla tesisat sorununuzu gidermek için firmamızı arayın. İşinde uzman ve tecrübeli ekibimiz siz çağırdıktan sonra kısa süre içerisinde gelsin ve sorununuza teknolojik cihazlarla çözüm bulsun.

Teknoloji her alanda olduğu gibi tesisat alanında da gelişiyor ve işleri kolaylaştırıyor. Kameralı su kaçağı tespit cihazı sayesinde kırmadan dökmeden tesisatınızdaki su sızıntısının nerede olduğunu buluyoruz. Sadece sızıntının olduğu bölgeyi açıyoruz ve tamir işlemini yapıyoruz. Su kaçağı ve diğer bütün tesisat işlemlerinizde firmamızı haftanın her günü arayıp yardım isteyebilirsiniz. Bu işlemlerinizin hepsini makul fiyatlar karşılığında yapıyoruz. Bütün tesisat sorunları farklı işlemler yapıldığı ve farklı malzemeler kullanıldığı için farklı fiyatlara yapılır. Ancak ne kadar farklılık gösterirse göstersin sizlere uygun fiyatlara garantili çözümler sunuyoruz. Piyasanın en uygun fiyatlarını ve en yüksek kaliteyi bizim firmamızda bulacaksınız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA