üsküdar su kaçağı tespiti

Üsküdar su kaçağı tespiti yapan firma olarak arıza tespiti yapmak oldukça önemli bir işlemdir ve su kaçağı bulma kişilerin de yeterince faydasına olur. Bunu gerçekleştirmek için gerekli olan cihazlar ve donanımlar bulunur. Üsküdar firmamız da bütün donanıma sahip olması nedeni ile müşterilere en iyi hizmeti verir. Cihazlar sayesinde eski yöntemlere de gerek duyulmaz. Kaçağın olduğu yer direk olarak bulunabilir.

Su kaçağı tespiti

Su kaçağı tespiti için fayanslar üzerinde cihaz yardımı ile tarama gerçekleştirmek yeterli olacaktır. Akustik dinelme cihazı, kaçak nerede olursa olsun kolayca bulur. Binalarda bulunan tesisatlar, yerin altına yapılmıştır. Fayansların iç kısmına kurulu olan bir sistem olması nedeni ile oluşan kaçak sorunlarını çözmek biraz zahmetli bir işlem olarak karşımıza çıkar. Cihazlardan da yardım alınıyor olsa da, kaçağın bulundu bölgenin kırılmasına ihtiyaç duyulur. Çünkü diğer türlü gider borusu yenilemez. Ancak bunu gerçekleştirmek için bütün fayanslar kırılmaz ve müşteriler de ekstra ücretler ödemek zorunda kalmamış olur. Ayrıca gün içerisinde sorun çözülerek, tekrar kullanıma başlamanız da mümkündür.

Üsküdar su kaçağı tespiti gerçekleştiren firmamız sürekli olarak hizmet verir. Dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçerek sorunun nerede oluştuğunu bildirebilirsiniz. Daha sonra personelimiz adresinize gelir ve size gerekli olan bütün hizmetleri de sunarlar. Bu işlem sırasında faydalanılan akustik dinleme cihazları son derece hassas biçimde bir mekanizmaya sahiplerdir. Kaçaklar oldukça küçük delinmeler den ötürü oluşur. Buradan sızan su da az bir miktarda dışarı çıkar. Ancak dinleme işlemi sayesinde, büyüklüğü fark etmeksizin tam olarak yeri tespit edilir. Tespit aşamasında sonra, kırılma işlemi vardır. Yalnızca kaçak olan bölge de kırılma yapılır. Soruna neden olan gider borusu yerinden sökülür. Son olarak da yeni borunun takılması ile işlem biter. Böylece uzun bir süre boyunca da kaçak sorunu aynı noktada meydana gelmez çünkü tesisata eklenen borular uzun ömürlü olması ile bilinirler.

Eğer siz de kaçak sorunu yaşıyorsanız ve acil bir şekilde çözüme ihtiyacınız varsa, üsküdar su kaçağı tespiti gerçekleştirebilmek için firmamızdan dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Adresimizdeki iletişim numaraları sayesinde bize her gün ulaşma fırsatınız olacaktır.

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA