cihazla su kaçağı tespiti

Cihazla su kaçağı tespiti yapıldığı taktirde kırım döküm oranı az olacaktır çünkü sadece sorunlu bölge tespit edilerek onarımı o kısım içinde yapılacaktır. Ancak cihaz kullanımı olmadan yapılan bir arama arayışı tam bir kabus olacaktır çünkü bulana kadar kırılmadık fayans kalmyacaktır.

Su kaçağı problemleri

Su kaçağı problemleri özellikle ev hanımlarının yemek yaptıkları, temizlik gibi işlemler için kullandıkları mutfaktaki lavabo giderlerinde meydana gelebilir. Pirinç taneleri, çeşitli temizlediğiniz yüzeylerin artıkları, kumaş parçaları, küçük metal eşyalar gibi gidere düşen eşyalardan dolayı iç kısımlardaki maddelere yapışması ve atık suyun kanalizasyona karışmaması gibi sonuçlar oluşabilir. Genelde oluşan problem gider borularının yeteri kadar verimli kullanılmaması ve suyun yoğun kullanılması sonucu bir miktar sıvının musluğun bazı bölümlerinden sızdırılması gibi varsayımları anlatmak istiyoruz. Bu yazımızdaki amacımız su kaçağının çözümsüz olmadığını, gün içinde bile tamamen ortadan kaldırılmasının mümkün olduğudur. Tecrübeli personellerimiz tarafından atılacak adımları sırası ile anlatmamızı ister misiniz?
Herkesin kazancı kendisine göre kıymetlidir ve yoğun emek vererek kazandığınız maddi olanaklarınızı eviniz için harcarsınız. Özenle seçilmiş mutfak fayansları, sıva ve boya gibi ihtiyaçlarınızı duvarların üzerinde yaptırmanız gibi hoşunuza giden bu özelliklere zarar gelmesini elbette biz de istemiyoruz. Bunun için giderlerin iç kısımlarına sığabilecek ve çok derinlere ulaşabilecek robotumuz ile bir miktar inceleme yapmamız da fayda var. Su kaçağına sebep olan her ne ise dışarı çıkartılması, eritilmesi yada kanalizasyona karıştırılması için parçalanması aşamasını bu cihazımız ile yapabiliriz. Tesisatınız da en ufak bir zarar oluşmaması nedeni ile tercih edilen çalışmalarımız arasında yer alıyor. Giderlerin tam olarak açılmasından sonra mutfak lavabonuzu gönül rahatlığı ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Sorun mutfak musluklarında ise bunun da araştırılması yapılarak hasarlı parçaların değişimi veya yenilenmesi gibi anına çözümler üretebiliriz. Tesisat problemleriniz bizlere kalsın, evinizin keyfi ailenizde hep sizinle olsun. Yılların verdiği deneyim ile işimizi severek yaptığımızı ve almak istediğiniz profesyonel bir hizmet ise çağrı merkezlerimizin 7/24 açık olduğunu eklemek istiyoruz.
Su kaçağı faturaların yüksek gelmesini ve maliyet açısından daha fazla ödemelere maruz kalmanızı sağlayan bir sorundur. Çevreye zararlarını bir kenara koyarsak, eskiyen boruların değiştirilmesinde minimum tadilat ve bazı zamanlar kırıp dökmeden çalışma anlayışımız ile ihtiyaçlarınızın ne olduğun farkındayız ve kullandığımız ekipmanlar son teknolojinin ürünleridir. Cihazla su kaçağı tespiti yapan firmamızı tercih etmeniz için çok sebebiniz var ve telefon numaralarımız ve web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA