Sancaktepe Yenidoğan Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Yenidoğan su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak kırmadan nokta tespiti yaparak su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Sancaktepe semtine servisimiz mevcuttur.

Yenidoğan Su Kaçak Arızası

Sancaktepe Yenidoğan su kaçağı tespiti fayans altı ses dinleme aygıtları kullanır. Fayansın altındaki su borusundan gelen seslerin takip edildiği bu mikrofon sistemi ile aynı zamanda analiz yapılır. Örneğin, gösterge ekranında belirtilerin en yoğun olduğu bölgeler açığa çıkartılır, fayans işaretlenir, altındaki su boruları defalarca analizi yapılır ve teyit alınır. Sancaktepe Yenidoğan su kaçağı tespiti fayansı kırmadan sızan suyu bulma işlevini yerine getirmektedir. Bunu farklı bir yol olarak test pompası tekniği ile de ele alabiliriz. Suyun geçtiği boru sistemlerindeki bu sıvı alınıp içine hava eklendiğini düşünün. Su borusundaki küçük çürüme ve kılcal çatlama yerlerine ait onarım sıvıları ile su kaçağı bulan firmalar bu ürünü enjekte ederler. Şebeke borusundan alt kata su sızması nasıl anlaşılır ve su kaçağı tamiri nasıl yapılır? Gibi konularda bu yöntem idealdir. Tecrübeli ustalarımız sıvının kuruma zamanından sonra tekrar su kaçağı bulan tesisatçı ile ölçümlerine devam edecek ve plastik ve metal su borusunda hatasız, kaliteli kimyasal kullanımı, aktarımı ile en iyi sonuçların alınmasını sağlayacaktır.

Sancaktepe Yenidoğan su kaçağı tespiti ısıtılarak bataryalara gönderilen su borularında kameralı su kaçağı tespiti kaçak yerlerini ve su sızıntıları noktalarını bulabilir. Derece açısından renklerin de farklı olarak gösterildiği termal cihaz ile bu yapılabilir. Duvarın, zeminin yüzeyine tutulması oradan geçen sıcak su hatlarındaki suyun sızmakta olduğu, betona aktığı yeri bulmada bu su kaçağı yer tespiti çok iyi sonuç üretir. Onarılacak su borusunu cihaz ile bulma işlemi de diyebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA