Kadıköy Hasanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Hasanpaşa su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak noktasal tespit ile kırmadan dökmeden su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Kadıköy semtine servisimiz bulunmaktadır.

Hasanpaşa Su Arıza Tespiti

Kadıköy Hasanpaşa su kaçağı tespiti bina içi genel su borusu arıza yerlerinin bulunması için cihaz ile etkili adımlar sunmaktadır. Günün her saniyesi betonun içine akan sular olduğunu düşünün. Kuru halde olan beton ıslanmaya başlar. Binanızın iç cephe kalitesi, alçısı fark etmeksizin o ıslaklık mutlaka duvar dışına taşmaya başlar. Su tesisatından akan suların ulaştığı son noktaları belirti olarak kabul edin, akıntı yapan su borularını bazı teknikler ile hatasız bulan su kaçağı bulan tesisatçı firmayız. Kadıköy Hasanpaşa su kaçağı tespiti musluk su borusunda akıntı varsa iki farklı yol ile bulabilir. Bunu farklı su boruları içinde kullanabiliriz. İlk ayrıştığı noktada çarpma etkisinden dolayı ses oluşur. Beton içlerine çarpması ve o suyun hareketi sırasındaki sesleri için ses detektörü ile dıştan bir inceleme yaparız. Çok vakit almayan bu işlem ile ses dalgalarının daha yoğun oluşum içine girdiği kısımlarda işaretlemeler yaparız. Genelde en çok su kaybı mutfak ve banyolarda oluşmaktadır ve bunların incelenmesi sanıldığı kadar zor değildir. Parça değişimi için matkap ile küçük bir müdahale gerekir ve su kaçağı bulan firmalar yeni sistemin yerleştirilmesinden sonra da testleri yaparak sızdırma yan etkisinin olup olmadığını inceleyecektir.

Kadıköy Hasanpaşa su kaçağı tespiti ile ileri düzey su sızdırmalarında diğer bir teknik alt kata su sızıntısı gibi vakaları da inceleyebileceğimiz test pompalarıdır. Metrelerce uzunluktaki su borularındaki suyu tahliye eder ve içinin tamamen hava ile dolmasını sağlarız. Eğer kılcal ve mikro diyebileceğimiz sızma varsa cihaza yansır parkeleri kırmadan ilaç kullanarak su borusunda içten ve kalıcı tamir başlatabiliriz. Ne derece işe yaradığı da o esnada yapılacak yeni testler ile ortaya çıkacaktır

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA