ümraniye atakent mahallesi su kaçağı tespiti

Ümraniye Atakent Mahallesi su kaçağı tespiti son teknoloji cihazlarla hiçbir tesisat borusunu kırmadan kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Ümraniye Atakent su kaçağı tespiti atık su tesisatında arıza ve kaçak yeri bulma işlemlerinde kırmadan gider içi kameralar ile araştırma yaparız ve aynı zamanda tıkanan atık kanallarını açıcı cihaz başlıkları ile temizleyebiliriz. Atık suyun hangi borudan kaçak yaptığını anlamak aslında zor değildir. Banyo tahliye borusu gibi içi gibi çok dar alanlardan , tuvalet kanalları içinden tam olarak ne görüntüle alıyoruz.

Atakent Mahallesi Kameralı Su Arıza Tespiti

Atakent Mahallesi su kaçağı tespiti ev ve iş yerlerindeki tesisat borularındaki kaçakları kırmadan tespit ediyoruz. Duş alırken duvarın ıslanması veya alt kattaki komşunun tavanına atık suyun akması gibi durumlarda gider kanalları içerisinden su arıza tespiti işlemlerini kameralı su kaçağı tespiti şekli ile yaparız. Bünyemizde bütün su kaçağı bulma cihazlarını barındırmaktayız. Çünkü kaçağın türünün ne olduğunu bilmediğimizden dolayı bütün cihazları barındırıyoruz. Termal kamera , basınçlı su cihazı , kameralı görüntüleme cihazı ve ses dinleme cihazı bunlardan bazılarıdır. Bu cihazlardan en ç.ok tercih edileni kameralı görüntüleme cihazıdır. Çünkü bu cihaz sayesinde hiçbir kırma dökme yapılmaz ve kaçağın yerini hızlı ve pratik bir şekilde bulmaktayız.

Ümraniye Atakent Mahallesi su kaçağı tespiti garanti kapsamında ve en iyi hizmeti kalitesi kapsamında servis veren firmadır. Onarımların hepsi 1 yıl boyunca garantilidir. Tekrar bir su sızıntısı durumunda ücretsiz olarak servis vermekteyiz. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA