Pendik Ramazanoğlu Su Kaçağı Tespiti

Pendik Ramazanoğlu su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak kameralı makineli cihazlarla kırmadan su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Pendik semtine servisimiz mevcuttur.

Ramazanoğlu Su Arıza Tamiri

Pendik Ramazanoğlu su kaçağı tespiti “evimde, ofisimde, tuvaletimde, banyomda rutubet var” sorunlarında su kaçağı bulma teçhizatı ile destek vermektedir. Rutubet varsa 3 farklı cihaz ile araştırma yapabiliriz. Termal kamera ile sıcak suları ileten sistemlerin araştırılması, basınçlı test pompası ile ses yapmayan su borularında sızıntı yerlerini bulmak ve kimyasal ile onarım, ses yapan, gürültü oluşturan su borularında ise akustik ses detektörü ile orada sızma yerlerinin bulunması ve onarım dahil hepsini yapabiliriz. Pendik Ramazanoğlu su kaçağı tespiti tıkanan küvetin atık borusundaki suyun alt katın tavanında akıntı yapmasına bakabilir. Küvetteki kirli sular olmasından dolayı banyoda ağır atık kokuları problemi için tesisat firması arayışına bile girebilirsiniz. Öncelikle bizim uygulama şeklimiz su kaçağı bulan firmalar olarak orada küvet giderinin sızdığı, aktığı yeri bulmaktır. Kapak, süzgeç, elek kaldırılır ve kameralı su kaçağı tespiti cihazının kablosu gönderilir. Kablo ön kısmına ait kamera vardır. Küçük bir kamera olmasından dolayı kullanımı kolaydır. Küvet kanallarına içten bakılır ve sızma noktaları bulunur. Aslında bol miktarda su gönderilecek oluşan o girdap gibi belirtiler eşliğinde hatasız yerlerini bulabiliriz. Çok geçmez ve onarımları başlatırız.

Pendik Ramazanoğlu su kaçağı tespiti duvarın badana boyasını akıtan ve suyun sürekli duvarın dışından aktığı ve durmadığı problemlerde kalıcı onarımlar için su kaçağı bulan tesisatçı önerilmektedir. Senelerdir devam eden deneyimlerimiz ve ustalarımızın kullanımlarında olduğu gelişmiş araştırma ekipmanları ile tüm sorunları gidermek için yanınızdadır.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA