beykoz çubuklu su kaçağı tespiti

Beykoz Çubuklu su kaçağı tespiti son teknoloji robot cihazlarla tesisattaki hiçbir boruya ve tesisatın dışındaki fayans ve mermerleri kırmadan kameralı su kaçağı tespit hizmeti veren firmadır. Tecrübesiz ustaların eski yöntemler kullanması nedeniyle eviniz kırılmalardan dolayı ciddi zarar görebilir. Bu verilen zararları önlemek için firmamız bütün son teknoloji kameralı robot cihazları bünyesine katmıştır. Maddi ve manevi açıdan sizleri zarara uğratmamak için kırmadan su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Konut içi ve konut dışı su kaçaklarını cihazlarımız hiçbir zorlanma olmadan bulmaktadır. Ucuz ve kaliteli tesisat işlerinizi halletmek için bizlerle en kısa sürede iletişime geçiniz.

Çubuklu Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Çubuklu su kaçağı tespiti özel problemli bölgeyi kameralı robot cihazlarla kırmadan sorunsuz bir şekilde bulan firmadır. Evinizde bulunan su kaçağının sizden kaynaklandığını düşünebilirsiniz. Böyle bir düşünce yanlıştır çünkü üst katınızda bulunan komşunuzdan kaynaklanan bir sızıntı olabilir. Komşunuzdaki sızıntılar duvarınızdan ve banyonuzun tavanından akabilir. Bu durum sizinde canınız ziyadesiyle sıkabilir. Ama bu tür durumlarda canınızın sıkılmasına gerek yok. Çözüm Tesisat olarak ses dinleme cihazları, test pompaları ve görüntüleme cihazları sayesinde kaçağın sizden mi yoksa komşunuzdan mı olduğunu kırmadan cihazlar sayesinde hızlıca bulmaktayız. Tesisata verdiğimiz basınçlı hava ve su sayesinde de kaçağı hızlıca bulmaktayız. Ücret tarifesi bakılan her daire başına alır. Kaçak bulunduktan sonra onarım fiyatını ustalarımız size yerinde söyler. Fiyatı kabul etmeniz dahilinde onarım işlemine direk olarak başlanır isterseniz de onarımını bize yaptırmayıp tanıdığınız bir tesisatçıya yaptırabilirsiniz.

Beykoz Çubuklu su kaçağı tespiti kaçak bulma ve onarımlarında garanti kapsamında servis veren firmadır. Firmamız yapmış olduğu onarımın 1 yıl garantisini vermekteyiz. Bu garanti kapsamı dahilinde tekrar bir su sızıntısı durumuna karşı kameralı tesisatçı ustalarımız bizi aradığınız zaman ücretsiz olarak evinize servis verecektir. Su kaçağı bulan tesisatçı hizmetimizden yararlanmak için bizlerle en kısa sürede iletişime geçiniz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA