Tuzla Postane Mah. Su Kaçağı Tespiti

Tuzla Postane Mah. su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı ile kırmadan robotla su kaçağı bulma ve tamir servis hizmeti alabilirsiniz. Su kaçağı tespiti Anadolu yakası Tuzla şubemizi arayarak aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde oluşan su kaçakları için servis alabilirsiniz.

Tuzla Postane Mah. Su Kaçağı Cihazı

Postane mahallesi su kaçağı tespiti Tuzla ile petek yer değiştirme işleminde İstanbul tesisat firması arıyorsanız bizleri aramalısınız. İlgili isteğinize yönelik keşif yapmamız ve bir maliyet çıkartmamız gerekir. Herhangi bir sakınca söz konusu değildir ve özellikle binanın kalorifer sistemi randımanın altında kalıyorsa veya soğuk kalma gibi şikâyetlerde de derinlemesine cihaz ile araştırma yapabiliriz. Tuzla Postane Mah. su kaçağı tespiti olarak banyo musluğunda sıcak suyun kesik gelmesi veya az akması gibi şikâyetlerde bizi şu anda aramanızı önermekteyiz. Tesisat borusu yıpranmışsa bu tür sorunlar oluşabilir. Bazen ise içindeki kireç gibi maddeler artmaya başlar ve su dolaşımında sorunlar oluşur. Aşırı paslanmış ve ömrünü tamamlamış olan metal sıcak su borusunu, plastik boruya çevirme ve döşeme gibi işlemler de bazen sonuç vermektedir. Keşif yapmamız ve suyun borudan taşması, delinme gibi vakalar varsa dıştan termal kamera ile incelememiz gerekir.

Tuzla Postane Mah. su kaçağı tespiti şirketimiz yerden ısıtma sisteminde sızma, damlatma yerinin bulunmasında yine termal cihaz taraması yapmaktadır. Sıcaklık dereceleri cihaz ile farklı renkler ile görüntülenmesinden dolayı çok zaman kaybı yaşanmadan o bölgede incelemeleri derinleştirebiliriz. Yine de bir keşif yapmak en doğrusu olacaktır. Çünkü bu tür sistemlerde bile temizliğe uygunluk önemlidir. Bizim ise kapatıcı sıvıları göndermeden önce içinin tamamen farklı kimyasal sıvılar ile temizlenmesi gibi bir takım işlemler yapıyoruz. Aklınıza takılan soru işaretleri ve servis hizmetleri için bizleri arayınız.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA