pendik harmandere su kaçağı tespiti

Pendik Harmandere su kaçağı tespiti yapan firma olarak ev ve iş yerlerindeki borularda belli bir süreden sonra çürümeden dolayı hasarlar oluşur, Çözüm Tesisat olarak bu hasarları su kaçağı tespit hizmeti vererek onarımını yapmaktayız. Harmandere su kaçağı tespiti kameralı cihazlarla kırmadan su kaçağı bulma servisi veren firmadır. Tecrübesiz ve eski yöntem kullanan tesisatçılar tesisattaki su sızıntılarını deneme yanılma yöntemiyle kırarak bulurlar. Bu kırmaların önüne geçmek için 10 yılı aşkın süredir son teknoloji cihazları kullanarak sizleri maddi açıdan zarara sokmayarak iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Harmandere Su Kaçağı Tespiti

Harmandere su kaçağı tespiti temiz su ve atık suda ki su kaçağını kırmadan kameralı cihazımızla tespit etmekteyiz. Temiz suda ki kaçakları bulmak hızlı ve kolaydır. Çünkü temiz suda ki kaçak borularındaki su berrak ve temiz olduğu için kameralı cihazımız kaçağın yerini monitör sayesinde direk bulmaktadır. Ama atık suda ki kaçak için kolay diyemeyiz. Çünkü atık suda ki borunun içerisindeki su pis , kirli ve bulanık olduğu için ustaların işi zorlaşırken cihazın da kaçağı görmesi bir hayli zorlaşır. Temiz suda ki kaçaktan daha uğraştırıcı ve daha zaman alıcıdır. Ama kameralı tesisatçı ustalarımız ne kadar zor olursa olsun kaçağı noktasal tespit ile bularak tespit aşamasında kırma dökme yapmadan atık suda ki su kaçağı da kolayca bulmaktadırlar.

Pendik Harmandere su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra onarımını isteğiniz dahilinde yapan firmadır. İlk olarak kaçağın yeri kameralı cihazlarla noktasal olarak kırmadan tespit edilir. Sonrasında kaçağın nerede olduğu ve kaçağın türüne göre bir fiyat belirlenir. Bu fiyat sizlere söylenir eğer bu fiyat sizlere makul gelirse onarımını yapmaya başlarız. Yapmış olduğumuz onarımlarda 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA