Dedektörle Su Kaçağı Tespiti 99 ₺ 0216 612 55 90

Dedektörle su kaçağı tespiti yapan tesisatçı olarak Anadolu Yakası tüm semtlerine kameralı su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri sağlıyoruz. Su kaçağı tespiti Anadolu yakası yani Çözüm Tesisat firmamız gelişmiş teknoloji ile su arızalarını noktasal olarak bulmaktadır.

Anadolu Yakası Dedektörlü Su Kaçağı Tespiti

Anadolu yakası Dedektörlü tesisatçı 7 türden oluşan kameralı su kaçağı tespiti ile farklı atık tesisatı için kaçak su tespiti yapabilmektedir. Isıtma sistemleri ile dıştan, sıhhi tesisat için atık boru içlerinden incelemeler ve özel metotlarımız ile kalıcı çözüm için bizleri arayınız. Dedektörle su kaçağı tespiti ile uygulanacak olan su sızıntısı durdurma teknikleri ile yoğun ve büyük türde pimaş parçalanması gibi etkilerin tam olarak hatlardan silinmesi yapılabilir. Uç örnekler ile devam edelim. Akaryakıt istasyonları yoğun miktarda kullanılması tıkanma oluşturur ve hatlar doldukça baskı yükseleceği için kanallarda kısmi yırtılmalar olabilir. Biz bunu hayali değil gerçeklik payı katarak anlamamız için kamera yerleştiril dedektörle su kaçağı yer tespiti gereksinimi o atık geçen bölgelerde sürdürmemiz gerekir. Görüntü incelemeleri esnasında pimaş ile sağlam olanların ayrımı yapılırken eksik çalışma asla uygulanmayacaktır. 6-7 metrelik dairenizle alakalı hat varsa yalnızca boru parçası kadar dedektörle su kaçağı bulan tesisatçı uzmanlarımız ile kırma işlemi yapılır. Ayrıca pimaş atık sistemlerde sızıntı durdurma amacı ile kırmadan su kaçağı işlemine ait bazı kimyasallar da yalnızca içten gönderilmesi ile tam anlamı ile atık suyun dışarı geçmesine de net çözümler getirebilir.

Dedektörle su kaçağı tespiti uzmanları ile bugün dedektörle su kaçağı bulan firmalar makalemize ait kendi tekniklerimizden biraz bahsetmek istedik. Acil su sızıntısı durdurma teknik servisi hizmetlerimizi alarak sizlerde uzman ustalarımız ile tüm İstanbul’da yeni nesil çözümler ile sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA