Yukarı Dudullu Su Kaçağı Tespiti 49 ₺ 0216 612 55 90

Yukarı Dudullu su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı olarak kırmadan robotla su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası çalışanlarımız aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde yaşanan su sızıntısı problemlerine çözüm üretmektedir.

Ümraniye Yukarı Dudullu Cihazlı Tesisat Firmaları

Yukarı dudullu mahallesi su kaçağı uzmanlarımız ile halılardaki kirlenme ve alttan başlayan ıslanma, parke kabarması gibi şikayetleriniz incelenir. Aslında üstün körü bakıldığında halının alt kısmı nemli mi ve kuruttuğunuz halde parkeye seriyorsunuz ve halen aynı şekilde mi duruyor gibi sorulara bakmak gerekir. Parke altındaki su sızıntısı zamanla geçmez ise orayı çürütebilir, yalnız bizim önerimiz o görünmeyen bölgeye dair içten yol alan, döşenen tesisatın gerçekten sızdırma gibi bir takım sorunu olup olmadığını anlamaktır. Yukarı Dudullu su kaçağı tespiti bayimiz ile olumsuz bir bina tahribatı oluşturmadan parke altından geçen suların bir alt komşuya sızıntı gibi vaka oluşturmasına neyin sebep olduğu anlaşılabilir. Öncelikle kokular ile bir atık su veya madde gibi etkileşimi biz görmüyorsak ilk işimiz oradaki sıcaklığa bakmak olacaktır. Bunu parke yüzeyindeki ısıları algılayacağımız cihaz ile yapıyoruz ve ısı da anormal bir artış yoksa oradan geçmekte olan su tesisatında basınç testini pompa desteği ile yaparak net olarak sızma varsa görmemiz sağlanır. Diyelim ki bulduk o zaman parkenin yer alan başta olmak üzere yüzeyler tam anlamı ile zeminden ses dinleme teknikleri tek tek ele alınır. Akabinde içten kapatıcı düzeyde kötü şartları iyileştirecek bazı sıvılar göndeririz ve sızmanın önüne geçeriz.

Yukarı Dudullu su kaçağı tespiti ekipleri eşya deformasyonu veya evinizdeki pek çok yerin kırılması anlamına gelmeyecektir. Her şartta duvarda kabarma şikayetinde bile minimal bir hasarın oluşması size de cazip gelmekteyse bizleri arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA