Üsküdar Selimiye Su Kaçağı Tespiti

Üsküdar Selimiye su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden noktasal tespit ile cihazla su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Üsküdar semtine servisimiz mevcuttur.

Selimiye Su Arızası Bulma

Üsküdar Selimiye su kaçağı tespiti radyatörün kirli suyunun cihaz ile temizlenmesini yapabilir. Radyatör metalindeki su kayıplarını kullanmak için ilaç kullanımlarını yapabilir. Yalnız her iki işlem için de temiz petekleri elde etme ana vazifemiz olmalıdır. Yoksa ilacın etkisi azalır. Kirlilik duruma bakar ve eksiklik varsa cihaz ile temizlenir. Eklenecek kimyasalın uygulanacağı petekleri bulmada kameralı su kaçağı tespiti kullanılır ve buradaki analizlerin sonucunda petek su sızıntıları problemini durdurmak genelde 10 dakika zaman alır. Üsküdar Selimiye su kaçağı tespiti kontrol paneli ünitelerine sahip, araştırma cihazları ile su kaçağı bulan firmalar arasında olup net veya cılız gelen su seslerinin yerlerini saptayabilir. Yatak odası tavanından akan sular veya su damlacıkları var ve eşyaları, yatağı ıslatması gibi problemin evinizde olduğunu düşünelim. Büyük olasılıklar üst kat veya onların da üstündeki dairelerdeki kaçakların beton içlerinden sıvıları iletmesi vardır. İlgili daireler gideriz ve yatak odasının üstündeki odayı incelemek için ses detektörü beton blok içindeki tesisatları inceler. Belki yan taraftaki banyo tesisatındaki kaçak buralara kadar gelmiş olabilir. Bir taraftan da petekler için alt kata su sızması araması alanında termal cihaz ile bakılması yapılır. Her iki teknikte ekstra zarar oluşturmamaktadır. Ortaya çıkacak sonuç eşliğinde peteklerde sıvı aktarımı ile kapanmasını sağlamak, tesisatta onarım ile sorunları çözebiliriz.

Üsküdar Selimiye su kaçağı tespiti gider sularının boşuna dışarı aktığı yerleri bulabilir. Pis suyu sızdıran boruyu bulmak için betonu kırmadan cihaz ile tarama fonksiyonlarını kullanıyoruz. Kameralar bu iş için mükemmeldir. Lağım hattına takılır, ilerletme yapılır. Çok vakit almadan su kaçağı bulan tesisatçı plastik parçacıkta kırılma yerlerini görür ve oralara en az hasar meydana getirecek şekilde ulaşırız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA