kartal cihazla su kaçağı tespiti

Kartal cihazla su kaçağı tespiti yapan firmamız son teknoloji su kaçağı tespiti cihazlarıyla en zor yerlerdeki kaçakları bile bularak sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefler. Su kaçakları belki de pek çok evin tesisat anlamında en fazla maruz kaldığı problemlerden birisi olarak kabul edilir. Makineli su kaçağı tespiti işlemlerinde ise bizler şehrin genel bir bölgesine hitap edecek bir yapı ile ilerleriz. Yani alanında tecrübeli bir personel kadromuz bulunmaktadır ve bu sayede de etkin olanaklarla sonucu hızlı ve pratik bir şekilde çözmeye özen gösteririz. Kaçakların tespit aşamalarında bizler öncelikli olarak evinizdeki tüm su vanalarını kapar kapamaz hızlı bir şekilde duvar içlerini ve boruları dinlemeye alırız. Dinleme yöntemlerimizin yanı sıra kaçakların tamamını keşfetmek adına bir de kameralı cihazlarımızı devreye sokabiliriz. Monitörler üzerinden gerçekleştirilmekte olan kaçak araştırma işlemlerini profesyonel kameralı tesisatçı ustalarımız yapmaktadır.

Kartal Robotla Su Kaçağı Bulma

Kartal su kaçağı tespiti kırmadan ve maddi açıdan zararlara uğratmadan gerçekleştirilmekte olan su kaçağı tespit aşamalarında, alanında uzman personeller evinize gelerek ilgili kaçağın tespiti için titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir. Bu çalışma aşamalarında da vanaların kapatılması ve kaçağa odaklanılması kamera ya da dinleme cihazları üzerinden şekillenmektedir. İşte bu şekil alış açısından sizler için birbirinden farklı su kaçağı tespit yöntemlerini sıralamamız mümkün olabilir. Özellikle de son dönemlerde en fazla tercih edilen güçlü su kaçağı tespit sistemleri şu şekildedir;

  • Kameralı Su Kaçağı Bulma
  • Dinleme Cihazlı Su Kaçağı Tespiti
  • Bilgisayar İle Su Kaçağı Bulma
  • Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Kartal cihazla su kaçağı tespiti özellikle kamera sistemi, pek çok ev sahibinin yüzünü güldürecek bir yapıdadır. Küçük bir kamerayı boruların içerisine salma ve sonrasında da bir monitör eşliğinde kaçağı tespit etme aşamalarına odaklanan personeller, neredeyse yarım gün içerisinde de bu kaçağı tespit ederek ortadan kaldırma fırsatı yakalamaktadır. Görüntülü su kaçağı tespiti işlemlerinde sektörde önde gelen firmalardan bir tanesi konumundayız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA