anadolu yakasında 100 tl ye su kaçağı tespiti

İstanbul anadolu yakasında 100 tl ye su kaçağı tespiti yapan tesisat firması Çözüm Merkezi aynı gün içinde kırmadan kameralı cihazla servis vermektedir. Su kaçağı tespiti anadolu yakası şubelerimizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bazı fimalar 49 , 59 , 69 , 80 , 99 tl gibi rakamlar vererek müşteriyi yanıltmaktadır. Eve gelince fiyat değişir ya da servis yetenekleri cihazları noksandır. Firmamızın dairelerde su kaçağı tespit fiyatı değişmez 99 TL hem temiz su kaçağı hemde pis su kaçağı bulma cihazlarımız vardır.

Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti

Anadolu yakasında 100 tl ye su kaçağı tespiti pis su atık borusunda kameralı kaçak bulan tesisatçıdır. Fayansı kırmadan, fayansın içinden alt kata akan gider su borusu yerini bulma işlemlerine ne dersiniz? Esnek kameralı cihaz ile görüntüleri gider kanalı içinden gider ağzı, süzgeç gibi pek çok yöntem ile zararsız bir şekilde göndererek ekrana görüntüleri çekeriz. Ardından tıkanık borular, sızdıran gider borularını tek tek görüntüleyerek hangisinde problem olduğunu teşhis ederek doğru çözümleri üretebiliriz.

Anadolu yakası su kaçağı tespiti temiz su borusunda kamerayla kaçak bulan firmadır. Kamera su kaçağı bulma nedir? Dıştaki belirtiler yüzey ıslaklıkları, nemlenme, suyun belli yerde toplanması gibi pek çoktur. Duvara, fayansa zarar, hasar vermeden ıslak, nemli kalan, ses yapan duvar, fayans gibi durumlarda termal kamera ile sıcak su hattındaki kaçak noktalarını bulabiliriz. Sese duyarlı olan akustik ses dedektörü olup su kaçağı tamiri yaptırmak için doğru bölgelerin işaretlenmesini sağlar. Termal kamera ise sıcak suyun geçtiği hatlar, nerede sızıntı yapmaya başlamış gibi pek çok yönü ile kalorifer, kombide su kaçağı bulan firmalar olarak bize destek olmaktadır. Sorunları en az masraf ve işçilik gideri ile araştırarak bulma çalışmaları tarafımızca uygulanır ve problem teşhis edildikten sonra kısmi ve küçük kalacak kırma çalışmaları ile garantili onarım yapabiliriz.

Anadolu yakasında 100 tl ye su kaçağı tespiti kırmadan kameralı su kaçağı tespiti yapabilen servistir. Hafta içi, sonu, Anadolu Yakası pazar günleri açık su kaçağı bulan tesisatçı mı arıyorsanız? Onarıcı kimyasal kullanarak su kaçağı sızıntısı tamiri işlemlerini mi istiyorsunuz? Her tür tesisat için araştırmanın yapılmasından sonra bu seçeneğin uygunluğunu araştırabilir ve eğer uygunsa onarım sıvısı ile kaçağın durdurulması işlemleri de tarafımızca yapılabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA