Pendik Güzelyalı Su Kaçağı Tespiti

Pendik Güzelyalı su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak noktasal tespit ile kırmadan dökmeden robotla su kaçağı tespiti servisimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Pendik semtine hizmet vermekteyiz.

Güzelyalı Su Arıza Tespiti

Pendik Güzelyalı su kaçağı tespiti zamanla çürüyen su tesisatını bulmak için kameralı su kaçağı tespiti kullanabilir. Betonun içine sıcak suyun akarak alt kata su kaçağı problemi için kırmadan tam sızdıran boru yerini bulmak için termal kamera orada kullanılır. Duvara tutar, zemindeki fayansa tutar ve alakalı boruları görürüz. Islattığı tüm alanları keşfeder ve orada ekibimiz onarımın başlamasını sağlar. Pendik Güzelyalı su kaçağı tespiti radyatör musluğundan su damlama sorunu veya “kalorifer vanası su damlatıyor” gibi vakalarda bizleri tercih etmeniz için özel teknikler kullanmaktadır. Eskiyen ve paslanan bazı aparatların içindeki suyun sızmasını önleyecek contaların değiştirilmesi sorunu çözebilir. Yalnız sorun metalin aşınması ve kılcal su kaybı gibi konular ise orada kalorifer su sızıntısı durdurma özelliği ile olan kimyasal ilaç kullanımı gerekli olabilir. Tüm petekler için asla söz etmiyoruz. Sorunları termal kamera ile bulup, ancak o peteklerde kullanımlarına yönelik adım atıyoruz. Kullanım sırasından sonra su kaçağı bulan firmalar kombi varsa bazı gösterge ekranı ile son durumu inceler. Ayrıca ıslanan yüzeydeki damlamaların devam edip etmediğine dair çok sayıda teyitlerden sonra sorunsuz ısınan petekleri elde etmek içinde güzel bir çalışma almış olacaksınız.

Pendik Güzelyalı su kaçağı tespiti sifondan su akmaması ve sifonun koku yapması problemi için tesisat firması olarak su kaçağı bulan tesisatçı önermektedir. Sifonda su arıza tespiti için ses dinlemeleri dışarıdan yapılabilir. İçinde pislik birikmiş ise su zaten gelmez veya az akar. Sifon borusunda yenileme ve yeni sifon borusu takma işlemleri dahil, çatlama yapan sifonun düzeltilmesi, onarılması işlemlerinde bizleri arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA