moda su kaçağı tespiti

Moda su kaçağı tespiti yapan firma olarak plastik borularda sıcaklık ve genleşmeden , demir borularda ise çürüme ve küflenmeden dolayı meydana gelen kaçakları kameralı robot cihazlarla tespit edip su arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Bazen evinizde bulunan kaçağı sizden kaynaklı zannedebilirsiniz. Kameralı tesisatçı ustalarımız sayesinde sizden kaynaklı zannettiğiniz kaçaklar kameralı cihazlar sayesinde üst kattan kaynaklı olup sizden görülüyor olabilir. Su kaçağının sizden mi yoksa üst kattan kaynaklı bir sorun olup olmadığını hızlı bir şekilde bulmaktayız.

Moda Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Kadıköy Moda su kaçağı tespiti eski geleneksel yöntemlerle değil de son teknoloji kameralı cihazlarla kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veren firmadır. Banyo , fayans ve mermerlerin altındaki kaçakları hiçbir kırma dökme yapmadan bulmaktayız. Bünyemizde bütün son teknoloji cihazları bulundurmaktayız. Test pompası , kameralı robot cihaz ve ses dinleme cihazları bunlardan birkaçıdır. Kullanılan bütün teknikler günceldir. İş bilmeyen ve tecrübesiz usta masrafından kaçınarak gereksiz maddi harcama yapmamak için bizleri arayınız. Tesisatta bulunan kaçağı ses dinleme cihazı sayesinde bulmaktayız. Tesisatın içerisine vermiş olduğumuz basınçlı hava ve basınçlı su sayesinde kaçağın yerini borunun içerisinde kaçağın sesini dinleyerek bulmaktayız ve bu yöntemimizde de hiçbir kırma olmadan yapılmaktadır. Özel kameralı cihazlarla problemli bölgeyi sorunsuz bir şekilde bulup onarımını yapmaktayız. İsteğiniz dahilinde onarımını bize yaptırmayabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli tespit için en kısa sürede bizlerle irtibata geçiniz.

Moda su kaçağı tespiti garantili bir şekilde su kaçak tespit servisi veren firmadır. Onarımını yapmış olduğumuz yer 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Garanti kapsamı içerisinde tesisat içerisinde herhangi bir kaçak olması dahilinde bizleri aradığınızda ustalarımız ev ve iş yerinize ücretsiz olarak servis vereceklerdir. 0216 612 55 90 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA