Maltepe Feyzullah Su Kaçağı Tespiti 20 ₺ 0216 612 55 90

Maltepe Feyzullah su kaçağı tespiti yapan cihazı tesisatçı olarak kırmadan robot makinali su kaçağı bulma ve tamir hizmetleri vermekteyiz. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası olarak Maltepe bölge servisimiz aynı gün içinde su arıza tespiti ve onarım hizmetleri vermekteyiz.

Maltepe Feyzullah Su Arıza Tespiti

Maltepe Feyzullah cihazlı su kaçağı servisi olarak banyo zeminin kırılmasına gerek kalmadan alt kata su kaçağı incelemesi nasıl yapılır, sizlere anlatmak istiyoruz. Alt kattaki komşunuz üst kattan su gelmesi şeklindeki şikayeti ile kapınızı çalabilir. Sizin dairenizden suyun akması ise genelde sorunun sizinle alakalı olduğu anlamına gelebilir. Yalnız biz kesinlikten yanayız. Çünkü bazı zamanlar sizin de üst katınızdaki komşunuzun duvar içindeki kalorifer sisteminden damlayan sular iki kat aşağıya dahi ulaşabilmektedir. Maltepe Feyzullah su kaçağı tespiti banyo fayanslarını kırmadan su arıza tespiti yapabilmesi için belli ilk ölçümleri yerine getirir. Bunun için damlayan su veya betonun içinin ıslandığı bölgedeki sıcaklığı termal cihaz ile ölçeriz. Şebeke suyu derecelerine yakın ise o halde sızdırmazlık testleri alakalı dairelerde dikkatlice uygulanır. %100 çözüm için delinen boru veya boruların tamamı değiştirilmesi gerekir. Bunun için de olduğu gibi banyo fayanslarının kırılması gibi işlemlere geçilmesine gerek yoktur. Bizim yaptığımız bazı seslere duyarlı sistemler, elektronik donanım ile orada yerlerinin bulunmasıdır.

Maltepe Feyzullah su kaçağı tespiti ince uçlu ve en az maddi kayıp verebilecek matkap ile su kaçağı bulma işleminde ilgili bölgeleri kırma usulü ile çalışmasına devam eder. Binanızdaki üst kattan gelen su sesi, damlama yapması gibi vakalara karşı parça arızası giderildiğinde, tüm kontrollerin de uygulanarak sorunsuz olarak haneniz sizlere teslim edilecektir. Bir daha karşınıza çıkmayacak bu tür konularda bizlerden destek almaya ne dersiniz?

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA