kadıköy tesisatta su kaçağı tespiti

Kadıköy tesistta su kaçağı tespiti yapan firma olarak cihazlar kullanarak arıza tespiti yapmaktayız. Su kaçağı cihazla bulunduğu zaman fazladan bir yer kırılmaz böylece tamir işlemleri hem kolat olur hemde maliyeti azalır. Kadıköy merkezli firmamızı vakit kaybetmeden arayabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Anadolu Yakası

Anadolu yakası su kaçağı tespiti yapan ekiplerimiz bölgede 4 servis aracı ile hizmet vermektedir. Çalışan personellerimiz kendi elemanlarımızdır asla ara eleman kullanmayız tesistta su kaçağı tespiti yapan Kadıköy bölgesi tesisat firması olarak yaptığımız su kaçağı tespiti ve onarımı bir yıl boyunca garantilidir. Yaptığımız işlerin daima arkasındayız. Tesisattlar zamana bağlı olarak veya yapım aşamasında usta beceriksizliği nedeniye yırtılmalar ve sızmala meydana gelmektedir tesisatlar betona göülü olduğu için suyun sızıntı yaptığı yeri bulmak için dairede kırım döküm yapmak gerekir. Kadıköy tesisatta su kaçağı tespiti yapan firmamız sayesinde kameralı cihazlar kullanılarak su kaçağı bulma ve onarımı yapılmaktadır.

Temiz su tesisatı veya kirli su tesisatı ( atık ) fark etmez her bir tesisat için ayrı cihazlar kullanmaktayız. Kadıköy tesisatta su kaçağı tespiti için vakit kaybetmeden bizi arayınız. Firmamız kadıköyde cihazlı tesisatçı olarak hizmet vermektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA