murat reis su kaçağı tespiti

Murat Reis su kaçağı tespiti firması olarak su tesisatında meydana gelen kaçakları kameralı tespit cihazları ile su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Robotla su kaçağı bulma firması olarak Çözüm Tesisat konut içi ve konut dışı yerlerde su kaçağı bulunan bölgeyi hiçbir kırma dökme yapmadan kameralı cihazlarla tespitini yapmaktadır ve isteğiniz dahilinde kendi tesisatçınıza isterseniz de bize yaptırabilirsiniz. Kullandığımız 2-3 çeşit tekniğimiz vardır. Bunlardan bir tanesi ilaçla kaçak olan bölgeyi kapatmaktır. Su kaçak tamir ilacı tesisatın içerisine dökülür. Dökülen bu ilaç bir süre sonra sızıntı veren bölgedeki boruyu kapatır. Bu ilaç daha çok ileri düzeyde olmayan patlaklar için kullanılır. Ayrı olarak bu ilaç koruların kapanmasına katkı sağlar ve ilerde karşınıza çıkacak olan herhangi bir su sızıntısı önler.

Murat Reis Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Üsküdar Murat Reis su kaçağı tespiti plastik borulardaki su kaçakları genellikle yaz aylarında yüksek sıcaklıktan ve genleşmeden dolayı kaynaklanır. Demir borularda ise borunun küflenmeden ve çürümeden dolayı kaçak meydana gelir. Bu kaçakları bünyemizde bulunan kameralı tesisatçılar kırma dökme yapmadan tespit etmektedir. Su sızıntılarını noktasal olarak tespit etmekteyiz. Eskiden olan zorlu yöntemleri artık unutun. Sadece cihazın olmasının bir önemi yoktur. Bu cihazı kullanan ustanın marifeti de çok önemlidir. Yanlış yerlerde su kaçağı arayıp zaman geçirmek yerine nokta tespiti yapıp o bölgede yoğunlaşmak daha doğru bir karardır. Paranızın cebinizde kalması taraftarıyız. Yaptığımız işin garantisini vermekteyiz. Yapılan bölgenin su sızdırması dahilinde bizleri arayıp ustalarımızı sizlere ücretsiz bir şekilde yönlendireceğiz.

Murat Reis su kaçağı tespiti evinizde herhangi bir yerde su kaçağının olduğunu biliyorsunuz ama nerede olduğunu bilmiyorsunuz makineli su kaçağı bulma hizmetimizde yararlanabilirsiniz. Üsküdar Murat Reis su kaçağı tespiti profesyonel tesisatçı kadrosu ile son sistem robotlarla evinize zarar vermeden su sızıntısını tespit etmektedir. Sizinde su kaçağı sıkıntınız varsa bizlere ulaşın sok teknoloji yardımıyla ve işlerinde uzman olan ustalarla sizlere servis vermeye hazırız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA