Tuzla Akfırat Su Kaçağı Tespiti

Tuzla Akfırat su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla su kaçağı bulma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Tuzla semtine hizmet vermekteyiz.

Akfırat Su Kaçağı Arızası

Tuzla Akfırat su kaçağı tespiti ile lağım borularını tamir etmek için usta arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kırılan lağım borularını görerek onarımlar yapabilecek kameralı su kaçağı tespiti kullanıyoruz. Önce hasar aldığından emin olmamız gerekir. Herhangi bir sıhhi kanalda araştırma yapılabilir. Gider içi kılavuz kameralar tuvalete, banyoya veya farklı alanlarda lağım borusu içine geçer. Görüntüleri alır ve bahsettiğimiz pis suyun alt kata akması gibi durumlarda en net veriler ile onarımları yaparız. Tuzla Akfırat su kaçağı tespiti teras lavabo duvarında akıntı ve su gelmesi şikayetleri için su kaçağı bulan firmalar akustik ses detektörü kullanarak hasarlı olan kısımları bulabilir ve alt kata su kaçağı gibi konulara bakabilir. Bina içinden, komşulardan gelen gürültüleri filtreleyerek örneğin zemindeki ses seviyesini yükselterek sorunlu kısımları hemen bulabiliriz. Su titreşimleri, akarken çıkardığı ses dalgaları ve diğer pek çok belirti sayesinde kısa bir vakitli araştırmanın ardından ekiplerimiz sızma yapan boruların yerlerini kırmadan bulacaktır. Özellikle bazı frekans dalgaları ile netleştirme yapmamızdan dolayı su kaçırmayan borulardaki fayansları kırmadan bu işlemi sürdürmekteyiz. Alakalı boru parçacığında küçük bir değişim ve son sızdırmazlık testleri ile işlem devam eder.

Tuzla Akfırat su kaçağı tespiti su sızdıran bataryaların tamir edilmesi, bozulan muslukların onarılması için su kaçağı bulan tesisatçı ekibini önermektedir. 7/24 sürekli su kaçıran bataryalar hiç kesilmeyen su seslerinin yanı sıra su faturasının artmasına sebep olan etkenler arasındadır. Nitekim bu denli küçük çalışmalar içinde bizleri arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA