kanlıca su kaçağı bulma

Kanlıca su kaçağı bulma firması olarak tesisat borularında meydana gelen kaçakları makineli su kaçağı tespiti cihazlarıyla tespit eder ve onarımını yaparız. Su kaçağı bulma işlemleri kırmadan ve herhangi bir zarar vermeden boru içlerine yapmış olduğumuz işlemlerdir. Tesisat konusunda uzman bir personel kadrosuna sahip olan firmamız , bu tutumunu her zaman için ilerleterek devam ettirmektedir. Bu sebepten dolayı da kaçak tespit işlemlerinde ne olursa olsun hızlı bir tespit onarım aşaması ile ilerlemekteyiz. Kaçak tespit işlemlerinde öncelikli olarak müşterilerimizin bize aktardığı bilgiler doğrultusunda harekete geçmekteyiz. Yani sizlerin veriş olduğunuz ayrıntılar sayesinde ilerlemekteyiz.

Kanlıca Kırmadan Su Arıza Tespiti

Beykoz Kanlıca su kaçağı bulma su akıntısını onaran tesisat ustaları olarak makineli araştırma yapmaktadır. Kurumayan ıslak kalan duvar düşünün. Bizdeki cihazlara sahip olmayan bazı firmalar duvara balyozu vurur ve bazı klasik dinleme teknikleri ile su seslerini takip eder. Kırarak su kaçağını bulma işlemleri değil, kırmadan su kaçağını bulma çalışmalarında ise tadilat seçeneği gerekli ise en son şıkta durur. Bazı veriler ses, sıcaklık, koku gibi cihazlarla taranarak hangi tesisatta, hangi duvar, fayansın içinde kaçak var gibi soruların yanıtları gördükten sonra hareket etmekteyiz. Su kaçağı tespiti su sızıntısını ilaçlı kapatıcı ile onaran servistir. Bazı sorunlu su tesisatlarında onarım sıvıları kullanılabilir. Kalorifer sürekli su kaçırıyor, kombide sürekli su eksilmesi var, şebeke suyu musluktan az akıyor gibi pek çok konuda yapılacak basınç testi ile onarım sıvısı ile tamir mi yoksa yerlerini cihazla saptayarak tadilat mı gibi seçenekleri değerlendiririz. Basınç miktarındaki düşüş ivmesi hangi boyutta ve tesisatta sızıntı olduğunu görmemizi sağlar. Ardından kanala aktarılacak her tesisat için ayrı olan onarım sıvıları ile işlemleri yaparak, sonrasındaki basınç değerlerine tekrar bakarak güzel sonuçları pek çok defa aldık ve almaya devam ediyoruz.

Kanlıca su kaçağı bulma işlemlerinde kesin ve sonuç odaklı işlemler yapmaktayız. Kırmadan yapılan işlerde tecrübeli ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Sizlere fazla maliyet çıkarmaktansa son teknoloji cihazlarla borunun içerisinden nokta atışı görüntü almaktayız. Kanlıca su kaçağı tespiti firmamızla en yakın zamanda irtibata geçmenizi öneririz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA