Küçükbakkalköy Su Kaçağı Tespiti 49 ₺ 0216 612 55 90

Küçükbakkalköy su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda dinleme cihazları , kamera sistemleri ile su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri verilmektedir. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası firması olarak aynı gün servis sağlıyoruz.

Küçükbakkalköy Cihazlı Su Tesisatçısı

Küçükbakkalköy su kaçağı bulma tüm müşterilerine saygılı olacak ölçüde kalıcı su sızıntısı onarım işlemini yapmaktadır. Zahmetli ve insan gücünün ağırlık kazandığı, kesin teşhislerin de pek çok defa uygulanamadığı bazı amatör teknikleri asla kullanmıyoruz. Bu seneye ait tesisatlar için dış bölgede ısı ve ses, iç kanallarda görüntü alma, varsa sızıntı ilaç ile oralarda dolgu yapılması, mümkün değilse ve parça değişimi kaçınılmaz ise o halde en az hasarı araştırma sonucunda çıkan sonuçlara göre minimal tutarak yapıyoruz. Küçükbakkalköy su kaçağı tespiti servis bakımından yararlanmak için telefonlarımız her saat açık ve evinizi şu andan itibaren su arıza tespiti yapılarak korumaya alabilirsiniz. Pahalı faturaların gelmesi, normalden daha fazla ve uzun bir süre kullanmasanız bile örneğin bir tatilden geldiğiniz sanki kullanmışçasına o rakamları görünce ne hissedersiniz? Emin olun fatura kabarıklığından daha önemli olan beton içine hapsedilen çürüme ve suyun verdiği zararlardır. Yalnızca sizle bağlı kalmayıp apartman içine yayılması da cabası diyebiliriz. Bu sebeple biz suyun yol haritasını net olarak izleyebilen, sizin veya alakalı tesisat içindeki tüm birimleri baştan sonra bazı testlere tabi tutarak (birkaç saate bitecektir) net sonuçları ortaya çıkartmaktayız.

Küçükbakkalköy su kaçağı tespiti olarak bazı testleri basınçlı test pompaları yardımı ile kullanmamızdan sonra su kaçağı bulma bölümünde hasar oluşturmadan net ölçümleri elde ediyoruz. Günümüzde evinin değerini bilen ve masrafları da fazla olmayacak bir firma arayışınız varsa, garanti kavramı sizin için önemli ise bizleri arayınız.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA