Sancaktepe Veysel Karani Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Veysel Karani su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız noktasal tespit ile kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı bulma hizmeti vermektedir. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Sancaktepe semtine servisimiz mevcuttur.

Veysel Karani Kaçak Su Tespiti

Sancaktepe Veysel Karani su kaçağı tespiti sık sık su kaçıran kombi su borusunda sızdırma yapan plastik su borusunda tam yeri bulmak için kameralı su kaçağı tespiti önermektedir. Size küçük bir soru yöneltelim. Mutfak duvarındaki bataryaya yakın olan kısımda ıslaklık var. Dokunduğunuz zaman kombiye ait olduğu anlaşılıyor. Sizce orada sırf kaçak su tespiti yapmak için hemen tadilata girişmek doğru mudur? Sancaktepe Veysel Karani su kaçağı tespiti renk skalaları eşliğinde kombilerdeki sızma yerlerini görsel olarak bulmaktadır. Mutfak duvarı içinden geçen sıcak su borusuna tutulacak olan termal kamera orada analiz için yeterlidir. Hattın içinden sıcak su geçmesi döşenmiş sistemlerden tutun da sızma noktaların net olarak su kaçağı bulan firmalar olarak bulunmasını sağlar. Her ıslak olan yüzeyin kırılmasına gerek yoktur. Su zerrecikleri üst katın sıcak su borusundan damlama yapması yani alt kata su sızıntısı şeklinde de olabilir. Bu sebepler kırmadan su kaçağı tespiti bu tip sorunlarda son derece güvenli ölçümlerin yapılmasını sağlar. Onarılacak plastik borunun matkap ile kırma olmadan bulunması açışınsan eşsiz analiz imkanı sağlanır.

Sancaktepe Veysel Karani su kaçağı tespiti su borusundan yayılan ses dalgaları arasındaki dengesizliği araştırabilecek su kaçağı bulan tesisatçı ekibinde bulunan akustik ses detektörü kullanır. Sert zeminlerin altındaki, içindeki su borularında su sızıntısı arama yöntemi olup, mikrofon ile alınacak ses dalgalarının yüksek voltajlara çıkartılıp saptanması ve onarımlara geçilmesi için idealdir.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA