Sancaktepe Mevlana Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Mevlana su kaçağı tespiti firması olarak kameralı robot cihazlarla noktasal tespit ile su kaçağı bulma servisimiz mevcuttur. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Sancaktepe semtine hizmet vermekteyiz.

Mevlana Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Mevlana su kaçağı bulma borudan akan suyun en zayıf ve sessiz halini bile sızdırmazlık testleri ile anlayabiliriz, kimyasal kapatıcılar ile durdurabiliriz. Sıcak suların betonun içini ve dışını ıslattığı oluşumlarda bile kameralı su kaçağı tespiti ile termal cihazdaki dalgaları kullanarak sızma noktalarını görebiliriz. Binanızda belli sıcaklığın üzerinde bu hatlara su verilmesi ile hemen su sızıntıları için garantili araştırma ve onarım işlemlerine başlanabilir. Sancaktepe Mevlana su kaçağı tespiti tamiri kolay olan alt kata su sızması şikayetlerinde memnun kalacağınız sonuçlar sunmaktadır. Banyo tavanına bakıyorsunuz ve olduğu gibi ıslanmış. Veyahut tavanın bir köşesinde su öbeği oluşmuş ve su kaçağı bulan firmalar tarafından araştırılmasını istiyorsunuz. Buna neden olan üst katlardaki komşularınızdan başkası olamaz. Hemen alakalı banyo sistemine giderek oradaki şebeke hatlarına bir sızdırmazlık testi yaparız. O saniyelerde diğer ekip arkadaşımız banyo ve duvar içindeki boruları dinleyerek analiz edebilecek bir akustik cihaz kullanır. Her ikisinden çıkacak ortak sonuç ile kimyasal kullanarak mı sızıntıyı durduralım veya küçük tadilat ve boru parçasını mı değiştirelim gibi konularda en iyi adımları atabiliriz.

Sancaktepe Mevlana su kaçağı tespiti acil boru patlamasını onarabilecek, yeni şebeke su borusu takabilecek su kaçağı bulan tesisatçı ekibidir. Biz boru sistemleri için yeniden ofisten malzeme getirme gibi sorunlarla uğraşmayız. Bolca her türlü olasılığa sahip su, lağım, metal, plastik su borularında su kaçağı tespit cihazı ile sızdırma yerlerini bularak değişimlerini hemen uygulayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA