Tuzla Evliya Çelebi Su Kaçağı Tespiti

Tuzla Evliya Çelebi su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan cihazla su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Tuzla semtine servisimiz bulunmaktadır.

Evliya Çelebi Su Arızası Bulma

Tuzla Evliya Çelebi su kaçağı tespiti banyo tavanından su akıntısını garantili tamir eden firmadır. Komşunun banyo tavanında su akıntısı can sıkıcı olabilir. Çünkü sizin banyo tesisatınızın kullanımı sınırlanmış demektir. Banyodaki gider, sıcak, şebeke su borularını kırmadan test edebilecek cihazlara sahibiz. Öncelikle banyodan akan suyun atık su olup olmadığına bakılır. Atık su ise kameralı su kaçağı tespiti gider kanalına yerleştirilip o alanda gider içleri kontrol edilebilir, dıştan detektör taraması, basınç testi makinesi gibi adımlar ile yerleri bulunabilir. Tuzla Evliya Çelebi su kaçağı tespiti banyo tavanında sıcak su akıntısını garantili tamir eden firmadır. Üst kat komşunun duvar ve zemininden geçen sıcak su borusunda yüksek basınç veya farkı nedenlerle sızıntı olduğunda direkt alt katlara doğru akacaktır. Kanaldaki tüm bu belirtiler kombiden veya farklı ısı kaynağından su borusuna sıcak su verildikten sonra termal kamera ile o alanlarda yüzey içlerini gösteren bu cihaz ile bulunabilir. Öbekleşme, yoğunlaşma noktaları ve direkt sıcak su borusu geçen yeri kırmadan bulma gibi belirtiler ile sızan kısımlar tespit edilir. Sıcak su tamiratı yapan su kaçağı bulan firmalar olarak su sızıntıları için en doğru alan görüldükten sonra matkap ile tadilat yapılarak erişilir ve onarım sınırlı olacaktır. Her yeri kırma dökmeye gerek yoktur.

Tuzla Evliya Çelebi su kaçağı tespiti banyo tavanında su kaçıran boruları garantili onarabilir. Ekip arkadaşlarımızı arayarak hemen bir servis kaydı oluşturun. Banyo veya binanın farklı bir alanında garantili su kaçağı bulan tesisatçı ekibimiz tüm işlemlerde sizlere yardımcı olabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA