Pendik Velibaba Su Kaçağı Tespiti

Pendik Velibaba su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız kırmadan dökmeden noktasal tespit ile cihazla su kaçağı bulma hizmeti vermektedir. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Pendik semtine servisimiz bulunmaktadır.

Velibaba Su Arıza Tespiti

Pendik Velibaba su kaçağı tespiti su sızıntısı bulma ve çözümlerine dair hesaplı, indirimli fiyatlar ile su kaçağı bulan tesisatçı olarak bir telefon kadar yakınızdadır. Duvardaki rengin akması, boya yüzeyinin aşınması, duvarda akıntı ve solma meydana gelmesi dahil hepsi için analizler yapabiliriz. Duvar arkasındaki boruları görmeye yarayan cihazlar ile bu zor değildir. Pendik Velibaba su kaçağı tespiti kronik ve sürekli suyu sızdıran, akıtan borulardaki belirtileri kullanabilir. Suyun sürekli borudan akarak duvarı ıslattığı oluşumlarda çıkan ses dalgalarını cihaz ile takip ederiz. Ses dalgalarını mikrofon sistemi emer ve bunu kulaklığa yansıtırken, ekranda aynı saniyede analizler görünür. Bunlar incelenir. Şüpheli yerlerdeki oluşumlar tekrar analiz edilir. Çünkü su kaçağı bulan firmalar olarak suyun sızma yeri ve akıp gittiği belirtiler arasında farkları bu su kaçağı cihazları ile analiz etmemiz gerekir. Yanımızda minik matkap getiririz ve işaretli kısımda nokta düzeyinde çatlak oluşturur ve suyun en net hali ile görünmesini sağlar, hemen su borularında garantili onarım ve bakım hizmetlerine başlarız.

Pendik Velibaba su kaçağı tespiti robot cihaz ile kameralı su kaçağı tespiti ve arama faaliyetleri yapmaktadır. Lavabo kanallarında, banyo giderlerinde, tuvalet lağım kanallarında kırılan ve atık suyun betona geçmesini sağlayan o boruları görebiliriz. Uzunca bir kabloya sahip olmamızdan dolayı ev, müstakil daire, villa, apartman atık boru sistemlerini denetleme ve hasar onarma dahil hepsini uygulamaktayız.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA