Beykoz Yeni Mahalle Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Yeni Mahalle su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla noktasal tespit yaparak su arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Beykoz semtine servisimiz bulunmaktadır.

Yeni Mahalle Su Kaçıran Boru Tamiri

Beykoz Yeni Mahalle su kaçağı tespiti kombi su eksiltmesini cihazla düzelten servistir. Kalorifer, kombi borularını kırmadan su kaçağı tamir etme işlemleri tamir sıvısı enjekte edilerek uygulanır. Seyreltilmiş olan kapatıcı sıvının tesisat suyunun içinde ilerlemesi ile ortalama 48 saat içinde kombi su tesisatında onarım yapılabilir. Su kaçağı bulma fiyatları sıklıkla kombiye su verme işlemlerinden firmamız ile kurtulabilirsiniz. Beykoz Yeni Mahalle su kaçağı tespiti kombi su sızıntısı yerini gösteren cihaz kullanır. Kombide denge kabındaki hava bitmiş ise veya tesisatta delinme varsa sızıntı olacaktır. Kombiden kaynaklı bir hata varsa düzensiz ve dengesiz şekilde kombideki su eksilmesini cihaza bakarak görebilirsiniz. Su arıza tespiti düşen yalnızca su seviyesi ile kombi tesisatında kaçak olabilir. Sürekli ve neredeyse bir, iki günde bir kombiye su ilavesi yapıyorum diyorsanız tesisat kaçağı neredeyse kesindir. Petek delindi ise su duvar, fayans içlerine akmaya başlamış olabilir. Su kaçağı bulan tesisatçı nem ölçer makinesi ile ıslaklığın tam olarak yayıldığı kısımları dikkatli bir şekilde görüp bulabiliriz. O noktaya peteğin kenarına eklenecek onarım sıvısı ile kapatma işlemleri kullanılabilir. Peteği sökmeden sızdıran peteği tamir etme, onarma amaçlı tüm işlemler tadilatsız yapılmaktadır.

Beykoz Yeni Mahalle su kaçağı tespiti kombi su borusu kaçak yerini gösteren firmadır. Kombi su tesisatında kaçak yerini bulmak için kameralı su kaçağı tespiti kullanılmaktadır. Kombi su sızıntıları yine petekte olduğu gibi biraz ılık, sıcak arası suyu betonun içine akıtır. Nem makinesi, tesisatın içindeki su seslerini dinleyecek dedektör ve termal kamera üçlüsü ile yerini kesin olarak saptayabilir ve onarıcı çalışmalara başlayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA