sancaktepe paşaköy su kaçağı tespiti

Sancaktepe Paşaköy su kaçağı tespiti patlak su borusundaki kaçağı kameralı robot cihazlarla kolay ve pratik yöntemle bulan firmadır. Su patlağı veren boruyu bulmak eskisinden çok daha kolaydı. Eskimiş yöntemleri artık bir kenara bıraktık. Son teknoloji kameralı cihazlarla patlak olan boruyu bulup onarımını gerçekleştiriyoruz. Su borusu patladığı zaman alt katta zarara yol açar. Alt katta ki komşunuzdan evine su damlaması şikayeti geliyor ise evinizde kaçak vardır.

Paşaköy Su Kaçağı Bulan Firmalar

Sancaktepe Paşaköy su kaçağı tespiti evde ve iş yerlerinde meydana gelen su borusu patlaklarını kırma ve dökme işlemi olmadan vaktinizi harcamadan en kısa sürede halletmekteyiz. Tesisat konusunda uzman tesisatçılarımız en son olan teknoloji robotlarıyla 1 yıl garantili bir şekilde çözmekteyiz. Su patlaklarında meydana gelen sorunun gelişigüzel yapılması ve gelişigüzel kırma işlemi yapılması sizleri maddi açıdan zarara sokabilir. Çözüm odaklı çalışma sistemimiz hiçbir sorunla karşılaşmayacağınızın garantisini vermektedir. Sizleri mağdur durumda bırakmamak için haftanın her günü servisimiz mevcuttur ve istediğiniz saatte bizleri çağırabilirsiniz. Yaptığımız onarımın her zaman arkasındayız. Tamiratını yaptığımız patlak su borularının 1 yıl garantisini vermekteyiz. Herhangi bir sızıntı durumunda ustalarımız ücretsiz olarak sizlere hizmet verecektir.

Sancaktepe Paşaköy su kaçağı tespiti ses dinleme yöntemi su kaçaklarını bulmak için en sağlıklı yöntemlerden bir tanesidir. Bunun dışında kaloriferlerdeki sıcak sudaki kaçağı bulmak için ise ısıya dayanıklı termal kamera kullanmaktayız. Su boruları genellikle zeminin altına konulmaktadır. Bu yüzden eski yöntem su kaçak tespiti yapmak zordur. Yüksek basınç testi yapılmayan borularda illaki ileri zamanlarda bir patlak meydana gelecektir. Tesisata verdiğimiz basınçlı hava ve su sayesinde kaçağın nereden kaynaklandığını bulmaktayız. Hiçbir yeri kırmadan su kaçıran yeri buldurup onarımını bizlere yaptırabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA